Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendörök nem szeretik, ha...

A rendörök nem szeretik, ha kérdezgetödzök?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy megállítottak, nem mentem gyorsan, meg semmi büncselekményt nem tettem... és megkérdeztem, hogy mi a probléma... rendesen, nem kiabáltam meg semmi ilyesmit. És eléggé csúnyán nézett rám. Mintha baj lenne, vagy tudnám, és poénkodnék... Ismerösömmel erről beszélünk, és Ő is volt, hogy megkérdezte, és akkor azt mondta a rendőr: Maga csak ne kérdezösködjön...

A rendörök nem szeretik az ilyen kérdéseket? Vagy csak olyan kedvük volt?


2009. nov. 6. 14:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

1. Rossz kedvük volt


2. Beképzeltek (gyakori)


3. Parancsot kaptak erre.


Ezek a tippjeim.

2009. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha belegondolok még nem találkoztam kedves, mosolygós rendőrrel. Azt hiszik, ha mogorvák nagyobb a tekintélyük.
2009. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%

15.48.-nak,te vagy a paraszt,nem a rendőrök.Biztosan sok szabálytalanságot követsz el,azért szidod őket.

Szerintem,ha valaki poénkodik,gyanús lehet,hogy valamit takargat,ezért nem szeretik a kérdezősködést.

2009. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
semmi ok nem kell, hogy megállítsanak....
2009. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
engem félreállítottak egyszer, hogy hoppá, kiscsaj, ez a moci nem nagyobb 50 ccm-nél véletlenül? nézegették, papírtkértek és rájöttek, hogy nem. aztán kb ennyi volt. végigröhögték az egészet, utána az egyik pasas akart menni egy kört vele XD
2009. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hmm Tegnap megállítottak biciklivel mentem nem volt lámpám,igazoltattak kérdezgettek és rendesek voltak mert csak közölték,hogy a lámpa a saját biztonságom miatt kell \ami igaz is!!!\és szerezzem be minél hamarabb.ma vettem is villogókat és mellényt is :)De ha kocsival megyek akkor általában nagyon kekeckednek szinte mindent meg kell mutatni pedig nem tuning kocsival járok hanem egy mezei széria autóval,én inkább nem szoktam bratyizni mert szerintem is morcosak tőle,valami hatalmi kényszerük van ilyenkor és éreztetik is.
2009. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
lehet hogy nem tettel semmit se csak rajtad akartak keresni 10-15e forintot,es nem talaltak ki a tortenetet...csak ravagtak hogy gyorsan mentel.Es lehet hogy olyan reszletre kerdeztel amit nem gyakoroltak be tukor elott...
2009. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha belegondolok még nem találkoztam kedves, mosolygós rendőrrel. Azt hiszik, ha mogorvák nagyobb a tekintélyük

15:36

Én bizony találkoztam többel is, kedvesek, barátságosak voltak.Beszélgetni is lehetett velük, csak úgy.

És ami meglepő rendőröktől, mosolyogni is tudtak.

Hűha, majdnem elfelejtettem, mindezt Amszterdamban tapasztaltam.

2009. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Elmentek ti a fenébe.

Tudjátok egy rendőrnek mennyi balpöccsel kell foglalkoznia, és közben jó nagyokat nyelni? Azt szerintetek hogy viselik, hogy a tekintélyük a sárban, és a civilek is csak gúnyt űznek belőlük és tiszteletlenek?

Ők parancsot hajtanak végre, szigorú korlátok közt, nem ők tehetnek róla, ha a pasi összeveri a feleségét, nem tehetnek semmit, csak ami a törvény. Akkor bezzeg jófejek, ha nem büntetnek meg és elengednek.

Remélem 2010-ről nagyobb tekintélyük és több joguk lesz.

Szégyentelen egy ország, hogy így álltok hozzájuk, ők meg a többségük, nem a főkapitányokra gondolok, gyakorlatilag éhbérért melóznak esőben hóban sárban, nem pedig segélyeken tengődnek otthon.

A tekintélyükről nem ők tehetnek, hanem a kormány.

Több tiszteletet.

Egy katona.

2009. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
kérdezgetőzök....bameg, még alá is húzza, s a rendőrök a parasztok mi?
2009. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!