Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha annyira környezettudatosság...

Ha annyira környezettudatosságra akarják nevelni az embereket manapság, akkor a rendőrök helyszíneléskor miért dobálják szét a gumikesztyűket?

Figyelt kérdés
Szóval miért dobálják szanaszét a kék gumikesztyűket, akár egy város közepén? De beszélhetünk főutak mentén autóbalesetnél? Valaki majd visszamegy értük és összeszedik? (Kétlem.) Híradókban látni, amikor tudósítanak egy-egy gyilkosságról, balesetről, hogy sokszor 4-5 pár gumikesztyű szanaszét van dobálva, amikor végeztek a helyszíneléssel. Ez ilyenkor nem számít?

2019. ápr. 2. 12:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Most pedig beszéljünk arról, hogy helyszínbiztosítás során miért látni annyi szétdobott, és kipakolt szemetet az út szélén!
2019. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Èn is láttam már iyet, de ne aggódj, nem marad ott. Van, aki összeszedje utánuk.

Ahogy egy balesetnel sem marad ott olajfolt, egy emberölésnél sem maradnak maradványok, ver, stb.

2019. ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#8.! Akkor mégsem keresgélek, pedig megígértem, mert már megerősítettek benne, hogy láttak ilyet, nem vagyok vele egyedül. Kékfény - Duna tévé, HírTV, stb., ott sokszor láttam. A híradókat nem tudom, mennyi ideig tárolja mondjuk a TV2, de az üldözéses szökött rabnál is határozottan emlékszem a szétdobált kesztyűkre, a meggyilkolt 5 éves kislányról inkább ne is beszéljünk.

Belátom, nem egy vidám téma.

2019. ápr. 3. 12:24
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 3. 12:25
 15/17 anonim ***** válasza:

De te eltudod olvasni amiket irtak?


8as vagyok.


Azt írta az előző válaszoló hogy el van intézve hogy össze szedjék es ne maradjon ott.


Akkor mégse marad ott mint ahogy te állítod

2019. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt írtam. Ha a helyszínelők nem vágják zsebre és viszik magukkal (ez is gyakori, ha nem valami fertőzésveszélyesdolgot fogtak meg vele) vannak munkások, akikbek az a feladata, hohy rendbe tegyék a helyszínt. A helyszínelók, bűnügyi technikusok szinte egész nap mennek egyik helyszínről a másikra. A feladat sok, az ember kevés. Nem aradnak ott takarítani, mert van, akinek ez a feladata utánuk.
2019. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Dehogynem, végig elolvastam. Tudomásul is vettem, arra írtam, hogy pedig erre a két esetre, ami a közelmúltban történt, határozottan emlékszem, hogy ott voltak a kesztyűk.

Ezek szerint a tévések hamarabb odaértek, mint hogy eltakarították volna.

2019. ápr. 4. 10:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!