Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek mi a kormány...

Szerintetek mi a kormány célja a Rendőrséggel?

Figyelt kérdés

[link]


Én ezt nem értem.

3000 helyett 300 fő jelentkezik.

Emellett éves szinten több ezer rendőr szerel le.

Akkor most ezt hogy?


2019. ápr. 2. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Ha túl sok van, nagyobb az esélye hogy összefogva fellázadnak Ha túl kevés van, a nép fog fellázadni és nem lesz amivel megfékezzék. De ez ellen a birka gyáva szolganép ellen kevés rendőr is elég.
2019. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem stabilizálják a lojalistákat.

Azokat akiket nem izgat a lóvé a megélhetés,hanem hithű fideszesek és csak az a fő hogy parancsra zokszó nélkül üssék verjék a tüntetőket,idővel pedig lőjjék is le.

Amint meglesz ez a letisztult réteg és leléptek a normálisok,figyeld meg hogy a fizujuk is jelentősen meg fog emelkedni,mert ők már valódi erőt is képviselhetnek.

Míg ha az átlag rendőrnek az a parancs hogy lőjj a fegyvertelen tömegbe élessel,esélyes hogy megtagadja.

A hithűek viszont bele fognak lőni.

2019. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

1.A nép nem fog fellázadni,mert nincs szó szerint éhínség.

2.Minek fenntartani akkor egy nettó pénzkidobás apparátot,ami esetleg veszélyként funkcionálhat alkalomadtán?

3.Sanda megérzésem szerint egy OV család közeli magánvállalkozói biztonságtechnikai cég fogja átvenni a mostani rendőség helyét idővel,amiatt kell kivéreztetni.


Lehet,hogy túl sok sci-fi-t olvasok,esetleg paranoid vagyok...

2019. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
#2 Igazad van, csak szerintem a fizetésük nem fog megnőni a hithű droidoknak, mivel nekik a létminimum is bőven elég, a fidesz legyen hatalmon az a lényeg.
2019. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#3


Azért fura elképzelni a MultiAlarm-ot, mint rendőrség. :D

2019. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem nagy intelligenciára utal, hogy valaki a rendőri munka kapcsán csak a tüntetésekre asszociál.

Vidéki rendőrök nem nagyon voltak tüntetésen, nem is szeretnének menni, teszik a dolgukat csendben, és utálják a Fideszt mint a szart.

Fingotok nincs a világról.

2019. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
A statisztika javítására, autósok baszogatására, hangoskodó szomszédokra és kocsmai verekedésekre ott a rendőrség, a bűnözőket meg összefogdossa a TEK.
2019. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk valóban fogyatékos, aki most rendőrnek megy vagy az.

Tisztelet a kivételnek, ami kevés.

2019. ápr. 2. 22:44
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

Mindig vicces, hogy nektek mindenről csak a kormány, Orbán vagy a fidesz jut eszetekbe.

De azért nem ártana rákérdeznetek az orvosotoknál, nem kellene-e emelni (vagy csökkenteni) a gyógyszereteket, mert ez már súlyos fóbia.

2019. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pénzbehajtás. Más célja nem lehet, mivel traffipaxoláson kívül mást nem csinálnak.
2019. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!