Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet már tudni, hogy annó 12...

Lehet már tudni, hogy annó 12 éve mire kellett 30-40 elhunyt ember maradványa Tomcatnek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 6. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Necron hadsereget épített.
2019. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Azok is tolvajok voltak mind egy szálig!
2019. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyedi dohányzóasztalt szeretett volna készíteni magának.
2019. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de elég beteges.
2019. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Már Kanadába van, de legalább nem kerget tolvajokat, hagyja végre ÉLNI az embereket..
2019. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom, lehet kamu, ahogy a "szélső radikális jobboldali" is.


Igen, most már nyugodtan lopkodhatnak szerencsétlen tolvajok.

2019. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmire. Nem is nálam találták. Mint az lenni szokott, a sajtó összevissza hantázott, részben mert félinformációkat kapott, részben mert szartak bele a pontos tudósításba, de főképp mert mindenáron le akartak járatni.


2007 május 8-án mentem kifelé egy csepeli panelházból, ahol nem én laktam, hanem Robin, akit szintén láthattatok a Tolvajkergetőkben. Az ajtóban állt néhány nem túl barátságos pofa, elsőre valami bűnözőknek néztem őket, aztán nem is tévedtem sokat, mert rendőrök voltak. Kiderült, hogy pártunk és kormányunk utasítására lehallgatták a telefonom (hamisított iratokkal szereztek bírói engedélyt, most ebbe se menjünk bele), és úgy gondolták, hogy ha én A-ból B-be megyek, akkor ott biztosan valami óriási terrorista összeesküvés folyik, és oda be kell rombolni géppisztollyal meg faltörő kossal.


Ebből lett az, hogy két hónapra letartóztattak, elhordtak mindenféle bűnözőnek ország-világ előtt, terroristának, meg hogy bombákat készítettem és tömeggyilkosságra készültem, aztán kénytelenek voltak bűncselekmény hiányában felmenteni, mert hát bomba, az nem volt. Húsz kiló cukrot meg növénytápszert foglaltak le, arra próbáltak mutogatni, hogy az ott a csepeli Manhattan-projekt. Oké, hogy korrupt volt a bíróság, de ennyire azért mégsem.


A csontokat a lakásban találták, nekem fogalmam sem volt róluk. Azért voltak ott, mert Robin akkoriban valami építkezésen dolgozott, és kifordította őket a markológép. Hogy mi a fenének visz haza minden szart, azt ne tőlem kérdezzétek. Annak idején a Heti Hetesnek is ki volt adva, hogy ezen vihorászniuk kell, de Alföldi Róbert nem vette a lapot, és benyögte, hogy nincs ebben semmi fura, neki is van otthon egy emberi koponyája a könyvespolcon. Később végeztek antropológiai vizsgálatot, és megállapították, hogy a csontok legalább kétszáz évesek. Én meg persze az életben le nem mosom magamról, hogy "emberi csontokat rejtegettem", miközben nem is nálam voltak. Még valami francia libsi televízió is azzal a kommentárral mutogatott engem annak idején, amikor a kamerájukkal kiszúrtak az egyik Magyar Gárda-rendezvényen, hogy "az ott a Tomcat néven ismert szélsőséges blogger, aki bombamerényletet készített elő, és emberi maradványokat rejtegetett".


Ennyi a történet ezen része. Az előző hozzászólóhoz még hozzászólnék. Papa, a biciklilopás nem jog. Ha te úgy gondolod, hogy a bűnözők lebuktatása elítélendő, akkor neked súlyos baj van a fejedben.

2019. ápr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!