Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Értesíteni szokta a rendőrség...

Értesíteni szokta a rendőrség a sértettet vagy nem, ha a vádlottat meghallgatta a rendőrség?

Figyelt kérdés

Két hónapja a 85 ezres kerékpáromat ellopták, tudom ki volt, másnap ráhívtam a rendőrséget, igazoltatták de nem találták meg nála a kerékpárom, gondolom már rég eladta. Feljelentés megvolt, kihallgattak mint sértett tanút és olyan információ jutott tudomásomra, egy ismerősömtől ,akinek egy haverja rendőr (ugyanis kisváros,mindenki ismer mondenkit) szóval azt hallottam, hogy a gyereket is kb.2 hete beidézték, kihallgatták de nem tudják rábizonyítani,tagad és ne várjak csodát. Készüljek fel, hogy kapni fogok egy levelet, hogy felfüggesztették az eljárást, mert nem állapítható meg a tettes.


Biztos kapok ilyen levelet vagy nem,nem tudom.


Ha tényleg sikertelen lesz az ügy és kapok egy levelet,a rendőrség szerintetek elmondja nekem, hogy meghallgatták a gyanús személyt és azt állította, hogy nem ő volt vagy nem szokták elmondani a sértetteknek, ha sikertelenűl felfüggesztik a nyomozást, hogy hát kihallgattuk de tagadott és nem áll rendelkezésre bizonyítható tény?


Vagy csak kapom a levelet és ilyet nem mondanak?



2019. ápr. 9. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hivatalosan csak levélben értesítenek, de semmi nem tiltja, hogy bemenj kérdezősködni, és esetleg valami új dolgot közölni, ami azóta tudomásodra jutott.


Ne temesd előre, mindenkinek vannak rosszakarói, és egy kisvárosban azért a rendőrök is tudják, hogy kivel kell beszélni.

2019. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Picit még reménykedek.
2019. ápr. 10. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!