Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Büntetés végrehajtásban...

Büntetés végrehajtásban dolgozók: támogatjátok a bérrabtartás bevezetését Magyarországon?

Figyelt kérdés
Toroczkai László pártja, a Mi Hazánk Mozgalom említette a bevezetését, mint megoldást a magyar börtönök túlzsúfoltságának csökkentésére. Én kíváncsi vagyok a szakmában dolgozók (bv-sek, rendőrök) véleményére.

2019. máj. 4. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom eldönteni hogy ezt a Mi Hazánkat komolyan gondolják vagy csak unalmukban trollkodnak.
2019. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a szakmaban, de leirod roviden mi ez? Berbe lehet venni munkara a rabokat? Mert ez nagyon jo otlet, a szallas, kaja penz megvan az allamnak, vallalkozok pedig dolgoztatjak oket egy kis pluszert meg max. Ilyesmi lenne?
2019. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 rabok most is dolgoznak vállalkozói megrendelésre, itt-ott, ebben semmi új ötlet nincs.


Ez arról szól, hogy vállalkozások börtönöket hoznának létre, és az ott elhelyezett rabokért az állam fizetne.


Nem értek ezzel egyet, viszont úgy gondolom, hogy jelentős adóssága van az államnak ezen a területen, valóban több börtönt kellene létrehozni.

2019. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A mi hazánk mozgalom NEM normális. Remélem sose lesz hatásuk Magyarországra.
2020. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!