Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon miért ennyire...

Magyarországon miért ennyire szánalmasak a rendőrök?

Figyelt kérdés

Előre is bocs ha megsértek valakit, de nekem csak rossz tapasztalatom van veluk. Amikor nem kellene ott vannak, kötözködnek, meghurcolják az embert, amikor meg szükség lenne rájuk sehol semmi. Ülnek a kis audijukban és néznek ki a fejükből.

Nem egy ismerősöm panaszkodott hogy kirabolták, a rendőr mellette állt nem tett semmit, beküldte őt a rendőrségre ahelyett hogy utána ment volna az illetőnek. Másik ismerősöm arról számolt be hogy egy verekedés szemtanuja volt, ahol kés is elkerült, hívta a rendőrséget, arra nem méltóztattak hogy kimenjenek a helyszinre.

Aztán hogy ne csak ismerőseim által történő példákkal jöjjek, van személyes tapasztalatom is. Elloptak a pénztárcámat.Tudom hol tették a rendőrségnek semmi más dolga nem lett volna mint megnezni az ottani kamera felvételeit, és máris kiderült volna ki a tettes, de nem törődtek velem. Most hat évvel az eset után kaptam a papírt hogy lezárták a nyomozást. (what??)

Azért persze rögtön meg tudtak állni osztani az észt, hogy 2 méterrel a zebra mellett mentem át az úton.(Tudom hogy nem szabályos, de akkor is apró dolgokért be tudnak szólni de más ügyekben meg addig nem lépnek még vér nem folyik?)

Aztán ott a mostani eset a szökött rabbal. Komédia amit műveltek. Aztan mi van? Kitűntették őket 😂 Legközelebb tűntessük ki a boltos nénit mert olyan ügyesen hősiesen eladta nekem a kenyeret. Ráadásul ha annyira nagyon ügyesek, felmerül a kérdés : Hogy a bánatba tudott megszokni a rab?

Na szóval csak engem zavar ez a nemtörődömseg? Tökre nem erzem magam biztonságban, az van bennem hogy bármi problémám van, a rendőrség lesz az utolsó aki segíteni fog nekem. Más is érzi ezt? Tapasztalatok esetleg? Ellentapasztalatokat is szívesen olvasok :)


2019. márc. 19. 22:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Jó kérdés! C. származásúval nem mernek kötekedni, de a magyar kisembert ott csesztetik, ahol érik. Amikor apámat kirabolták a c-k, nem mertek ki menni, nem történ semmi, de egy magyar haveromat egyszer rányomták a motorháztetőre csak azért, mert szerintük gyanús volt.
2019. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
60%

Ugyan ezt gondolom èn is.

Szerintem a rendszerrel van baj. A szabályok, amiket betartatnak velük, azok nem jók. Meg hogy minden a pènz körül forog.


Egyik ismerősömnek el akarták lopni az autóját. Szerencsère időben èszrevette, kirángatta a tagot a kocsiból ès elkezdte püfölni. Közben jöttek a rendőrök, mire valaki elkezdett üvöltözni ès felèjük mutogatni, hogy "garázdaság! garázdaság!" (wtf?!)

Vègül a tolvajt vittèk be csak. De csak azèrt mert nem sèrült meg a verekedèsben senki. 2 nap múlva kiengedtèk. Kèsz vicc.

2019. márc. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Igen, más is érzi ezt. De mit vársz, ha a vezetőjük egy híres olajos maffiózó.

Tapasztaltam felőlük "szép" dolgokat, az ex rendőr exbarátnőm elmesélte, hogy a rendőrök futtatják a legtöbb "dolgozó lányt", és el szoktak tűnni a bizonyítékraktárból a cuccok, főleg a drogok, amit általában nem elfogyasztanak, hanem eladnak, de gyakran fogyasztják is.

Egy másik rendőr ismerősömet lefokozták, szívatják, kiközösítik, mert jelentette néhány kollégája mutyiját, a nyomozói tisztségnek búcsút is mondhat jó időre...


A hal feje bűzlik, hát a többi része is olyan.

2019. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Én is egyetértek. Korrupcióból csillagos ötösök.

A kis embert beb@sszák a rendörségre,ha 30 ezret eltesz,de ha van egy nagyobb bűncselekmény az elkövetők jóban vannak a rendőrrel máris elsimítják az ügyet.

Multkor egy étteremtulajdonos bottal,stb megvert egy srácot,mert bejelentette a nébih-nél,hogy nincs megfelelő hiigénia. Ezért. A tulajt az egész város ismeri,a rendőrök is. "Mondhatni,híres",mert étteremtulaj. A gyerek súlyos testi sértés miatt feljelentést tett,az orvos is jelentette amúgy,hát nem elsimították az ügyet,mert jó haver az étteremtulaj.... Most az ügyészségnél van az ügyben a panasz.


Ki nem állhatom én sem a rendőröket,higyjétek el ami 2016.szeptember 24-én este történt,Budapesten ,hadd ne mondjam mi,tudja mindenki. (P.László ügy) Aki tette a rendőrökkel azt...,Jól tette. Meg a Györkös István esete amikor egy nyomozó ment házkutatni,tudjátok. Mind a kettő ügyet jol tették a rendőr,rendőrökkel. Megérdemlik,ha van egy gyilkossás,az elkövető haver,máris elsimítják. Meg mi az,hogy egy bolti tolvajt a rendőrségen beleverik a fejét a falba,hogy valljon. Megkapja az a büntetését.

Tehát teljesen igaz és jogos a kérdésed.

2019. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Ebbe a rovatba csak nyomorékok írkálnak, akiknek fingjuk nincsen semmiről sem. A kamerás sztoridhoz meg csak annyit fűznék hozzá, hogy van tapasztalatom velük a fővárosban. Ami nem önkormányzati térfigyelő, az mind egytől egyik vagy

a, dísznek van

b, nem rögzít

c, nem tárolja a felvételt

Szóval szevasztok

2019. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

5


Csak nem egy sünihez van szerencsénk? :)

https://www.youtube.com/watch?v=QhJF4IhNYSk

2019. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Ostoba félinformációk.
2019. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6,ezen a videón sirok 😂😂 Szánalmasak, ott topogtak mint a tojosgalambok. Amúgy megnyugtato hogy nem csak én gondolom így.
2019. márc. 20. 14:19
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
De most komolyan. Megkeseredett/tanulatlan/börtöntöltelékek szidják itt a rendőrt. Most lehet az ilyenre érdemleges választ adni? Nem.
2019. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Egy aljas rendszer, aljas kiszolgálói, szemkilövetések, tüntetők megverése amúgy nekik is tiltott viperával amit utána letagadtak, e mellett korruptak, ott voltak a drogdiszkó ügyek, Zsanett ügy, sorolhatnám. Nem tudom őket emberszámba venni, forog a gyomrom tőlük, aztán még a mi adónkból tartjuk el őket, mint állami intézményt.
2019. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!