Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem tehetnek semmit a...

Miért nem tehetnek semmit a rendőrök Magyarországon?

Figyelt kérdés

úgy értem hogy ha valami történik és lő eggyet akkor 3 napig írja az űrlapokat hogy mit tett, miért tett.. - igazán arra akarok kilyukadni hogy -nézem hogy amerikában a rendőrök autós üldözésnél simán belemennek az autóba, tök nyúgodtan elkezdenek lövöldözni.- -és ez lenne a normális dolog szerintem, hiszen a bűnöző látná hogy így mennek dolgok 5x meggondolná hogy elköveti -e a tettett vagy nem, mert az életébe kerülhet simán a dolog. - -Autós üldözésnél meg kettő megyén át követik -és igazán nem nagyon avatkoznak-avatkozhatnak bele..mert még ők kerülnek bajba.?


Nem lehetne tenni valamit/kérelmezni hogy ez ne így legyen?- közbiztonság szerintem mindjárt javulna?!

vagy csak én gondolom így?


2010. júl. 7. 12:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Najó csak azok az amerikai rendőrök, ezek meg a magyar rendőrök. Meg vannak indiai rendőrök, meg vannak görög rendőrök. Itt ez életképes csak, máshol meg más.
2010. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

te figyelj, isten ments h a magyar rendőrnek ennyire szabad kezet adni, így is tulképpen azt tesz és azt tusol el amit akar, mi lenne itt ha még ezt is megkapnák ?


szal azért ne felejtsd el h magyarországon vagy, itt ilyet nem lehet megengedni!

2010. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
így van, azért Magyarországot ne hasonlítsuk egy olyan országhoz, ahol nem kell titkolni a lottó nyertest
2010. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

erre és hasonlókra gondolsz amúgy ?


http://www.youtube.com/watch?v=P2GuVBlGlV4


tudod lehet h kint vezetni is tudnak pl .......

2010. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

"és ez lenne a normális dolog szerintem, hiszen a bűnöző látná hogy így mennek dolgok 5x meggondolná hogy elköveti -e a tettett vagy nem, mert az életébe kerülhet simán a dolog"


Éppen az ellenkezője történik. Ha a bűnöző tudja, hogy mindenképpen rá fognak lőni, akkor úgy is áll az egészhez. Akkor mindent elkövet annak érdekében, hogy megússza az esetet, ne akadjanak a nyomára a rendőrök, azaz ne maradjanak szemtanúk(lásd Móri bankrablás). Sokkal kegyetlenebbé válnának, és még a legpitibb tolvaj is inkább venne az ukránoktól egy pisztolyt, hogy ha rendőrökkel kerül szembe, tudjon védekezni.

Amerika már elcseszte a dolgot a Second Amendmenttel, és ma már nem tudják visszacsinálni vagy korlátozni, mert lázadás törne ki. Így hát mindenkinek lehet fegyvere, állampolgárnak és bűnözőnek egyaránt. Ha a helyi rendőrségnek kellene ezzel szembenéznie, itt is gyorsabban sülne el a fegyverük.

2010. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
12:50 ez nagyon lool:DDDD
2010. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Pont fordítva állnak a dolgokhoz. A magyar rendőrség alapelve, hogy inkább legyen szabadlábon vagy meneküljön el egy bűnöző, de ne kerüljön a dolog ártatlan ember életébe, és minimálisra szorítják annak az esélyét, hogy valaki ártatlanul börtönbe kerüljön.

Amerikában ezzel szemben az a hozzáállás, hogy kerüljön bármibe is, minden bűnöző legyen megbüntetve. Ez sajnos azzal is jár, hogy könnyen kerülhet az ember ártatlanul börtönbe, valamint egy-egy ilyen üldözés adott esetben ártatlanok életébe kerül.


Melyik a szimpatikusabb? Mert én nem tudom eldönteni...

2010. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"így van, azért Magyarországot ne hasonlítsuk egy olyan országhoz, ahol nem kell titkolni a lottó nyertest"


Itt épp a fenti kérdésben leírtak miatt kell.

2010. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

hátz én ezzel nem értek egyet


itt is éppen elegen kerülnek ártatalanul börtönbe csak a statisztika miatt, hogy ügy meg legyen oldva és kész, szal eznem teljesen van így ahogy gondolod

2010. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
13:01 ezzel inkább az emberek hozzáállására céloztam, de egyébként igazad van
2010. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!