Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma Magyarországon a kutyás...

Ma Magyarországon a kutyás rendőrök meg tudnak (kizárólag) a munkájukból élni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 10:34
 1/6 anonim válasza:

1.a rendőröket úgy általában igencsak alúlfizetik sajna csoda hogy vannak még

2. ma szinte senkisem tud megélni a rendes munkájából ha nincs második állásod is akkor...

ez van :-(

2011. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy tescoban dolgozó pénztáros meg tud élni, akkor egy kutyás rendőr is.
2011. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a nem kutyás is elvegetál valahogy.
2011. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg tud bár nem kap túl sokat.De kevés ilyen ember van aki csak ezzel foglalkozik a rendőrségen(nem azért mert kevés a jelentkező).
2011. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit pontosítanék: Azokra gondolsz akik kiképzik , vagy akik használják a kutyákat ? Mert nem ugyan az.Akik használják őket kapnak plusz pénzt ami fedezik a kutya ellátásáta fizetésen felül , a kiképzők meg ugye a kiképzésből élnek de belőlük meg kevés van mint már írtam.
2011. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1kan: tapasztalatból tudom, hogy nem kap annyi plusz juttatást a kutyás rendőr, kutyás határőr, hogy az eb havi ellátását teljes mértékben fedezze. Kap valamennyit, de az egy nagytestű kutya havi kajájának nagyjából felére elég csak. De aki hobbicélra tartja a kutyáját, az is kifizeti valahogy... Az én párom "csak" rendőr, nincs mellékállása, igaz, ilyen beosztással nem is nagyon tudna mást vállalni, de azért megélünk. Nem keres sokat, de még így is többet kap, mint én közalkalmazottként... Szóval, kérdésedre válaszolva, nem telik ugyan külföldi nyaralásra,de ha akar(unk), meg tud(unk) élni...
2011. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!