Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hányszor jonnek még a rendorok?

Hányszor jonnek még a rendorok?

Figyelt kérdés

Tegnap meg ma is ittvoltak tobbszor dudáltak, nézegették a házat és 5 perc után elmentek, bekellet volna mennen 1 hónapra fogdára, azért mert nem fizettem ki a 100ezres bírságit, idegesito nagyon hogy itt dudálgatnak, nemfogják fel hogy nemmegyek ki? Úgy van hogy ha egyszer jonnek akkor 5 napon belul még egyszer jonnek, aztán, de erre meg ma is jonnek meg tegnap is, vidéken lakok párommal és 20 éves lány vagyok.

Még meddig jonnek?



2019. máj. 22. 19:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha nem tudod befizetni akkor ülni kell, de ha bujkálsz akkor még rosszabb.

2019. máj. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én a helyedben együtt működnék, mert ha együtt működsz akkor akár simán 5000 ft/nap elzárásra ítélnek. Ezt akkor 20 nap alatt le tudod ülni. Ellenben ha továbbra sem működsz együtt akkor ez az összeg kamatozni fog, plusz akár 1000 ft/napra lealkudják az elzárás napi értékét. És akkor már 100 ezer forinttal számolva is rögtön több mint 3 hónapot ülsz.
2019. máj. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nem piac hogy lealkudják, 5000ft/nap lesz mindenhogy, semmi kamat meg ilyesmi nincs
2019. máj. 26. 09:23
 24/25 anonim ***** válasza:
Szép álom ez így. :) Csak hogy tudod ha a bíró éppen szar kedvében van simán azt mondja hogy 1000 ft/nap. Ezek mellett amikor nem hajlandó a "kuncsaft" fizetni simán azt mondják hogy plusz 20 ezer. Nem tudom kitől hallottad ezt hogy mindenhogy 5000 ft/nap de nem nagyon van otthon a büntetés-végrehajtás témájában.
2019. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A 21 éves lány az fiú! :) Másodszor pedig az hogy a törvény alapján kell ítélkezni eléggé tág fogalom mivel a bíróknak eléggé szabad kezet kapnak. Ugye egy gyilkosságért is 5 évtől 20-ig lehet ülni. Ez azért elég tág holtjáték. De mielőtt legközelebb ilyen szavakkal dobálózol üsd fel a BTK-t. Bárki számára nyilvánosan elérhető.
2019. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!