Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ellopták a telefonom, de a...

Ellopták a telefonom, de a rendőrség mégis engem csesztet, mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a dolog. A farzsebemből vagy kilopták vagy melléraktam a buszmegállóban, mikor egy roma társaság ment el mögöttem és csak hirtelen feleszméltem hogy úristen ellopták, de nem mertem balhézni. Azonnal rohantam be a rendőrségre, feljelentést tenni, nem járőrt hívtam mert van rajta biztosítás. A biztosító csak és kizárólag zseblopásra fizet, mondjuk a farzsebbe is beleköthettek volna. Megtalálta egy lány a parkban és messengeren írt, csakhogy én csak munka közben tudtam átvenni, pont egy idős házaspárnál dolgoztam, az üzenetet meg töröltem. Úgy jött rá hamar, hogy enyém a telefon, hogy a környéken egyedül nekem van egyedi tuning autóm, amit és ő ezért ismert engem, de én nem ismertem, és mivel egyáltalán nem volt szimpatikus, sőt ilyesztő feje volt, nagyon megköszöntem de elnézést kértem, gyorsan besiettem hogy le vagyok maradva a melóval, mert úgy tűnt akár valamit. Itt kezdődik a hülyeség. Bementem mégegyszer a rendőrségre, és egy haverom hülye tanácsára rongálásra tettem újabb feljelentést mert törésre is kiterjedt a biztosítás és a csaj törötten adta vissza, pókhálós volt a képernyője. Amire nem lett volna szükség mert ha leejtem akkor is fizet a töréskárra a biztosító. Csakhogy nem akartam hogy azt higgyék biztosítási csalást akartam a lopásnál elkövetni, plusz fogalmam se volt ki az a csaj, ezért megkértem a haverom hogy mondja azt, ő találta meg és őt írtam a feljelentésbe. Plusz akkor az idős házaspárt se szekálta volna a rendőrség. Csakhogy a hülye azóta bement a rendőrségre és közölte velük hogy ő nem talált semmilyen telefont. Most engem csesztetnek és behívtak. Mikor az autómat lopták el anno, és betörtek hozzánk kétszer azt persze leszarták, de ezzel foglalkoznak!

2019. máj. 24. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért bonyolítottad ezt az egészet ennyire?

Kezdve ott, hogy miért törölted ki az üzenetet és hogy jön ide a tuningos autó?

Amellett miért kellett összevissza hazudozni a rendőrségen, a megtaláló személyéről?

Megtalálta valaki, visszaadta, gőzöd nincs kicsoda, mert nem igazoltattad! Ennyi!

Most nem tudom mit akarsz, de legjobb, ha elmondod őszintén ezt a katyvaszt a rendőrségen és kész.

2019. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Es kerdik miert vagyok ideges melo kozben?!
2019. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy jött ide az autó, hogy ha nem az lett volna a képernyőfotón, mivel képernyőkódolva volt a telefon, a sim kártyát meg kidobták belőle, valószínű soha nem lettem volna meg! Bocs ezt kifelejtettem... Amúgy akkor még hamis tanúzásért büntetnek meg. Igen ez hülyeség volt hogy nem mondtam azt hogy fogalmam sincs ki találta meg, de azon paráztam hogy akkor meg az idős házaspárt fogják csesztetni, azok meg megilyednek és elküldenek mert feketén dolgozok náluk, meg amúgy is 80 évesek.
2019. máj. 24. 19:11
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy csesztetnek, hiszen hazudtál a rendőrségnek.

És még neked áll feljebb? Mondd el nekik ezt ugyanígy, és hogy szánod-bánod, stb.

2019. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát le a kalappal mindenki előtt, aki ezt a zavaros sztorit teljesen megértette..
2019. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Bemész a rendőrségre és visszavonod a feljelentést, hiszen megvan a telefon, így megszűnik az ügy.

A biztosítónak meg megmondod, hogy leesett és eltört.

Ezzel vége.

2019. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy hatóság félrevezetése és akár le is csukhatnak érte.
2019. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

1x énis elhagytam. Hívtam a telefont többször is, nem vették fel, ezért azt hittem hogy "elrakták".


Csakhogy én bemértem a telefont és pontosan tudtam hogy hol van. 10 emeletes bérház, azt mondta a rendőrség hogy nem fognak végig kutatni minden lakást. De másnap megkereste az 1ik ismerőmöset a csaj aki megtalálta, megbeszéltünk 1 időpontot és vissza adta. Enyi, távolról zárolni de még törölni is lehet. Nagyon buta vagy, végig se olvastam ezt a zagyvaságot.

2019. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Még annyit írnék hogy pont némában volt a telefon azért nem vették fel.
2019. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

2-ik válaszoló.

Ne legyél ideges kedves ügyészasszony.


Én miért vagyok nyugodt? Mert sokáig akarok élni.


Kérdező, a rendőrök kidobják az ilyet a nyakukból, nagyobb ügyeket is.

Nagyon nehéz feljelentést tenni.


Amit biztosan nem tudsz.

Ugye azt nem mondták a rendőrségen, hogy ha nincs megelégedve velünk, panasszal élhet bármilyen rendőrségi intézkedéssel szemben. Persze, hogy nem mondták.


Gyorsan panaszold meg a rendőri intézkedést, 8 napod van rá , ha kifutsz akkor is lehetőséged van, hogy panaszt tegyél a Független Rendèszeti Panasztestületnél www.repate.hu, de oda kell a saját kezű aláírásod.


Nálam jelenleg egy városi kapitányság v.osztálya ellen folyik panasz ügy elsimítás miatt.

Ezt tudom javasolni.


A telefonod NE a farzsebedbe tedd legközelebb.

2019. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!