Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek, nem gondolnak...

Szerintetek, nem gondolnak rosszat rólam a rendőrök?

Figyelt kérdés

Még decemberben egy félreértés miatt nekemjöttek, egy szórakozóhelyen két ember ,önvédelemből lefújtam gázspray-vel. Előállítottak garázdaságért, most tisztázódott az ügy, hogy önvédelem volt és megszüntették velem szemben az eljárást.


Viszont feljelentést tettem testi sértésért amit januárban elutasítottak, megpanaszoltam a panaszt az ügyész elutasitotta és irta, hogy személyi szabadság megsértése is megállhat. Ezt is elutasította a rendőrség de leirta , hogy ez ellen is panaszt tehetek.


Ma postán feltettem panaszom a rendőrségnek mert 120 kilométerre lakom. 5 oldalas panaszt irtam, leírtam hogy kerítsék elő ezt meg ezt a szemtanút és hallgassák ki tanúként mert ő látta hogy viperával bántottak. Valamint odaírtam, hogy ma felhivtam az ügyészséget és mondtam nekik, hogy az elutasitó rendőrségi határozat ellen panaszt tettem a rendőrségre és akik mondták, hogy kötelességük a panaszom megküldeni az ügyészségre. Valamint leírtam, hogy az ügyészség kötelezze a rendőrséget arra, hogy tanúkat keressen azonosítson és hallgasson ki. Ilyeneket is beleírtam.


Nehéz már ilyenkor, mert az a kakas söröző is bezárt, megszűnt a szórakozóhely, de még lehetnek tanúk.


Szerintetek mit gondolnak rólam.a rendőrségen, hogy minden határozatot megpanaszolok, arra kérem őket, hogy tanúkat kutassanak fel, meg odaírtam, hogy sz ügyészséget is kértem, hogy utasítsa a rendőrséget további nyomozati cselekmènyek elvégzésére?


Nem gondolnak rosszat rólam, hogy ilyen sok munkát adok nekik?


Ezen gondolkoztam.

Hagyjam a jövőben a fenébe?



2019. jún. 5. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
A rendőrök buták. Engem majdnem megvertek mert elmentem sétálni. Valakinek nem való az a szakma. Nem is értem minek vesznek fel agresszív embereket.
2019. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát Levike hidd el eléggé rosszat. De én is.
2019. jún. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De, hát ez a munkájuk. Vagy pontosabban "ez is", hogy feljelentőkkel is foglalkozzanak.
2019. jún. 6. 14:56
 4/16 A kérdező kommentje:
Az ügyészségen is lehet feljelentést tenni, viszont ott írásban és bevinni, mert ott nem vesznek fel jegyzőkönyvet. Ahol én lakom abban a városban szerdánként lehet megtenni, de hogy az adott városban ahol az eset történt ott nem tudom melyik nap, de el se utazok ezért, postán gondoltam feltenni. Ha itt nem lessz siker a rendőrségnél akkor az ügyészségnél megteszem feljelentésem. Ott rendesebbek és jobban hatékonyan kivizsgálják vajon az esetet?
2019. jún. 6. 15:00
 5/16 anonim ***** válasza:
Minden állami szervnél érdemben fognak foglalkozni a bejelntéseddel, amennyiben az valós.
2019. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Valamint leírtam, hogy az ügyészség kötelezze a rendőrséget arra, hogy tanúkat keressen azonosítson és hallgasson ki."

Nem érzed kicsit erősnek ezt a stílust?

Hogy te parancsot adsz mindenkinek?

Mit jelent nálad a foglalkozzank vele?

Ha nem úgy lesz ahogy szeretnéd a stílusodbóp megítélve mindig panaszt fogsz tenni

2019. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Persze. Begyanúsítottál lopással egyszer, azóta esküdt ellensége minden ami állami szerv és az igazságszolgáltatás része.

Levike, kérdezd meg erről az ügyvédurat azt javaslom.

2019. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*k
2019. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez nem parancs, hanem törvény kimondja, hogy a feljelentő indítványozhatja a nyomozóhatóságnak, hogy milyen tanúkat kíván megjelölni. Azóta az indítványomra két tanút hallgattak ki, melyet csak azért, mert én jelöltem meg, addig fogalmuk sem volt a rendőrségnek, hogy az a két ember is a közelben volt. Persze van itt összebeszélés ugyanis azok a tanúk hamisan nyilatkoztak, hogy semmi nem történt, pedig mindent láttak.


Panaszomban leírtam amit a nyomozóhatóságnak küldtem, hogy tudjanak róla, hogy telefonon az ügyészséggel beszéltem és semmi susmus, hogx a panaszom nem mutatják meg az ügyészségnek, mert nekem azt mondták, hogy kötelező a panaszt megküldeni az ügyészségre és, hogy az ügyészség indítványozza önöknek, hogy további nyomozati cs3lekményeket vègezzenek el.


Mi ebben az erőszak?

Olvasd el, hogy a sértett ilyet indítványozhat.

Hosszú procedura lesz úgyérzem, de meg csinálom, mert a törvény engedi.


Biztos nem csinálok olyat ,meg írok olyat nekik ami törvénybe ütköző, mert akkor még megüthetném a.bokámat. Nem most jöttem ám le a falrol.

2019. jún. 6. 19:01
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Nem értem, mit is akarsz válaszolni az adott válaszoddal?

Hol szerepel lopás a kérdésben.

Garázdaság amit én elkövettem, később tisztázódott, hogy önvédelem.

Ellenem pedig testi sértés ill. személyi szabadság megsértése miatt követtek el bűncselekményt.

2019. jún. 6. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!