Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezzel olyan nagy dolgot...

Ezzel olyan nagy dolgot csinált a férfi, hogy a rendőrök keresik?

Figyelt kérdés

Ma olvastam a rendőrség hivatalos honlapján, hogy szeméremsértés miatt keresnek egy férfit mert félmeztelenűl bement egy boltba vásárolni. Ezzel olyan nagy bűnt követett el, hogy keresi a rendőrség, mert szerintük szeméremsértést követett el?


Tehát a képen látszik, hogy nadrág volt rajta csak félmeztelen.

Akkor a Balatonparton a strandnál nap mint nap több ezer embert is kereshetnének a rendőrök, mert tucatjával szaladnak be a boltba valamiért szerencsétlen emberek.


Ilyennel foglalkozik a rendőrség, súlyosabb ügyekkel meg nem.


Ez kész...



2019. jún. 10. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon gyakran látok félmeztelen embereket a boltokban ilyenkor nyáron.Itt vidéken normális ez.
2019. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Baj,hogy siettem a boltba? Nem mindenki ér rá. Most elbújtam egy szekrénybe. Sose találnak meg. Muhahaha
2019. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2019. jún. 10. 20:59
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Ez tipikusan olyan dolog amit anno szóra se méltattak volna, de manapság már mindenre ugrik a nép.
2019. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Jellemzően bedobnak ilyen híreket a Pride időtartama alatt. Rengeteg szavazatot hoz, ha lehet ezzel hergelni a népet, hogy a homokosoknak mindent szabad, az átlagembereknek meg semmit. Ilyenkor jól jön, hogy minden trafikos Fideszes, akik szorgosan jelentgetnek fel vásárlókat, hogy meglegyen a látszat.


Mivel ezt egy ember se bírja ki röhögés nélkül, ezért a rendőrség azzal se fogja húzni az időt, hogy kiderítse, hogy ki ez az ember, 2 hét múlva ejteni fogják az ügyet.

2019. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem a Pumped Gabo volt?XDD
2019. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy nem a boltba követte el a szemérem sértést hanem valahol kicsit odébb csak a bolt kamerája rögzített olyan képet ami használható?
2019. jún. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

#7 nem.

[link]

2019. jún. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok. Pont hogy de


"vásárlást megelőzően a közterületen szeméremsértő módon viselkedett."


Nem a boltba volt közszemérem sértő hanem az utcán csinált valamit.

Nem az a baj hogy igy ment be a boltba

2019. jún. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy lehet ehhez a szavazatot meg ilyeneket belekeverni.

A hapsi csinált valamit az utcán abba hagyta majd egy boltba bement ahol felvette a kamera. Ennyi történt. Hogy jön ide a többi ötletem sincs. Elkell olvasni a cikket nem azzal van a baj amit a kérdező leirt

2019. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!