Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha egy férfi a kocsival...

Ha egy férfi a kocsival átmegy a piroson, mert a felesége mindjárt szül akkor megbüntetik vajon a rendőrök?

Figyelt kérdés
:D
2015. okt. 17. 11:26
1 2
 1/18 anonim válasza:
76%
Igen! Az én szülésemnél megkérdeztük keresztapám aki pesten százados... Sajnos ugyanúgy jár a bünti..
2015. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mivel ezzel másokat veszélyeztet és persze saját magukat is.
2015. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
ha emberséges a rendőr akkor szerintem emiatt nem kéne büntetni. ha meg nem akkor kívánom neki, hogy az ő is járjon ugyanígy. a mentősöket sem büntetgetik, mert áthajt a piroson vagy tilosban parkol.
2015. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Mivel a többi autós nem tudja, hogy ti éppen szültök és megkülönböztető jelzésetek sincs, ezért nem lehet átmenni a piroson.
2015. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Gugu Gabor ***** válasza:
71%

A mentő sem hajthat átt megkülönböztető jelzés nélkül.

Nekem esélyem sincs hogy szirénázzak vagy villogjak a suzukival. A kereszteződésben jövőknek honnan kéne tudniuk hogy én átt fogok hajtani a piroson?

2015. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
80%

Megbüntetik. A gyerek viszont nem fog az a alatt a fél perc alatt kibújni, ameddig a pirosnál kell várni.

Ha meg annyira sürgős a dolog, hívjatok mentőt és ne kocsival induljatok el.

2015. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
3. ne legyél már primitív. Hiába kívánsz te bármit bárkinek, a szabály az szabály. És nem azért nem szabad átmenni a piroson, hogy megbüntethessék, aki megteszi, hanem azért, mert roppant kellemetlen lenne, ha sorra rohannának egymásba oldalról az autók és a motorok, csak mert az egyiknek szül a felesége. 15 másodpercet bőven ki lehet bírni, ha meg nagy baj van, akkor úgyis mentőt kell hívni.
2015. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Meg hát, és ha családjuk van, akkor szívük szerint fix hogy duplán büntetnék, ha lehetne.

Aki ilyet tesz, az hülye:

nem csak másokat veszélyeztet, de a feleségét és a még meg nem született gyerekét is.

Még egy sokadik szülés sem 2 perc, nem indokolt száguldozni.

Ha pedig baj van, akkor eleve veszélyeztetés mentő helyett autöval szállítani.

2015. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Engem férjem vitt, elfolyt vízzel, fájásokkal, és direkt kértem, hogy minden szabályt tartson be, mintha csak bevásárolni mennénk. Nem lett gond, elértünk a kórházig egyben. Tartsátok be inkább.
2015. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Van hogy sebességtullépést meg ilyesmit elnéznek, hallottam konkrét esetről is. De a piroson átmenést már nem mert nagyon veszélyes. Persze ha valami kisforgalmú jól belátható kereszteződésről van szó, akkor lehet hogy még ezt is elnézik.
2015. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!