Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőraég valós időben tud...

Rendőraég valós időben tud követni egy személyt telefon alapján mondjuk egy teljes napig, vagy csak vissza tudja nyomozni, hogy egy személy adott időben ott volt-e azon a helyen?

Figyelt kérdés
Elméleti a kérdés.
2019. jún. 19. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, ha a Google valós időben tudja, hogy a telefonom akkor a hatóság nem képes erre?
2019. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem. A cella információkat napi bontásban tudják kikérni vagy ilyesmi, nekem ezt mondta egy rendőr.
2019. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mi az ügy.

Ha eleve megfigyelt személyről van szó, akkor felkészülhetnek erre és akkor valós időben is tudják figyelni a mozgását. Ahogy más már írta, ha a szimpla appok amiket te magad telepítesz fel, vagy akár a facebook tud téged követni és közben a ajánlatait, reklámjait a mozgásodhoz, vásárlásodhoz, beszélgetéseidhez tudja igazítani amiket felkínál - akkor miért lenne ez gond egy hatóságnak?

Ha viszont egy nyomozásnál utólag akarnak valakit megkeresni, akkor természetesen visszamenőleg már nem fogják tudni "követni" hiszen akkor az már megtörtént. vagy ha beront az egyik nyomozó és részól a technikusra hogy most azonnal nézze meg a telefonja adata alapján merre jár az illető - akkor az csupán egy amerikai krimi epizódja. A valóságban ehhez engedély, idő kell.

2019. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, képes ilyenre a rendőrség, bizonyos esetekben csinálnak is ilyet.
2019. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, akkor elárulom, hogy velem is ezt csinálják (csak nem akartam ilyen válaszokat, hogy skrizo vagyok, meg menjek pszichiátriára, így azonban kaptam), Természetesen nem tudnak rám bizonyítani semmit, mert tiszta vagyok, mint a patyolat...


Sosem tudom meg szetintem, miért zaklatnak jó pár hete.

2019. jún. 19. 19:00
 6/16 A kérdező kommentje:
*kaptam normális válaszokat
2019. jún. 19. 19:00
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Mar megint a skizo gyerek :D 3. Kérdése itt
2019. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Milyen harmadik kérdésem?


Pont ezért nem mertem ide írni, nert ehhez hasonlók jöttek volna. Odaírtam, hogy elméleti, kaptam normális válaszokat és köszönöm. Megtudtam, amit akartam, a többi nem érdekel.

2019. jún. 19. 21:41
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Ügyészasszony azt hiszi, hogy minden ilyen kérdést én tedzek fel, pedig ezt nem én tettem fel.


N. Levike vagyok.


Ha már itt vagyok válaszolok a kérdésre is.


Be tudják méretni a szolgáltatóval, cellainformációk alapjánhogy kb. járt azon a környéken, de csak a környéken, mert kb. 2 kilométerenként vannak adótornyok és 2 kilométeren belül járt az illető, az nem bizonyít semmit csak annyit, hogy a környéken járt.

2019. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, így legalább kiderült, higy nem én írtam.

Itt van pár ilyen alak, aki minden ilyen kérdés alá beírogat, hogy "kamu, vót má, srizofén vagy, menj pszichiátriára, agyaddal acgy fejeddel van baj".


Emiatt szerintem sok kérdést is törölnek feleslegesen, ami nem kitaláció.

2019. jún. 19. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!