Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség kikapcsolt állapot...

A rendőrség kikapcsolt állapotban is be tud mérni egy telefont?

Figyelt kérdés

Pl.,ha valakit figyelni kell, mert gyanú van rá, hogy lehet drogozik, nyomon kell követni, hogy hova megy, kinek ad el, tudják a számát, a rendőrség gondolom figyeli a telefon mozgását. Igenám, de ha az illető kikapcsolja mi van?


Kikapcsolt telefon alapján is tud valakit figyelni a rendőrség?


Nem vagyok drogdíler, csak eszembejutott, hogy van akit gondolom figyel a rendőrség és egy példaként írtam a drogos szitut, mert ilyen ügyben befigyelik az embert.



2019. jún. 23. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az akksit kell kivenni, kikapcsolni nem elég.
2019. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

És amelyik telefonból nem lehet kivenni az akksit?

Lehet néhány eszközt pont ezért gyártanak úgy, hogyha akanak, akkor be tudjanak mérni. :D

2019. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az új modern telefonoknak már nem lehet az aksit kivenni, beépített, sőt még a hátlapot sem lehet levenni. Ismeritek az új telefonokat?
2019. jún. 23. 13:21
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Be tud szerintem. Cellainfók alapján, bármit jelentsen is ez. Hagyd otthon a telefont.
2019. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sok értelmes!!! Mondom nem rólam van szó.

Csak eszembejutott és egy példaként hoztam fel.

Hogy akit megfigyelnek kikapcsoltan is be tudnák-e mérni.

Hányszor kell mondani?

2019. jún. 23. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Az új telefonokból is ki lehet venni a sim kártyát. Nincs sim kártya, nincs szolgáltatás sem..


Nem viszi magával a telefont..


Ha magával viszi a telefont kikapcsolja és beteszi egy kellően "árnyékoló" fém dobozba.


Esetleg 2019-ben van annyi esze, hogy ilyen bizniszekhez nem a saját telefonját használja, hanem egy kamuszámot, megfelelően titkosított adatkommunikációval, vagy csak nyílt wifivel..

2019. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként arra gondoltam, hogy hiába ügyeskednek a drogdílerek, mindet elkapják, ha nem telefon alapján akkor máshogy.

Mindenkinek van legalább egy rosszakarója aki beköpi.

2019. jún. 23. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ezért nem lehet az újjakból az akksit kiszedni. SIM kártya sem kell hozzá. Teszteléséhez elég egy bekapcsolt régebbi tranzisztoros rádió közelében hagynod a telefont, mikor adóval kommunikál a telefon, akkor a rádió adásba bezavar, amit hallasz.
2019. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudna?
2019. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!