Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségen eltűnt pénz. Hogy...

Rendőrségen eltűnt pénz. Hogy lehetett?

Figyelt kérdés

Anyukám "tanúként" volt kihallgatáson a rendőrségen. A kihallgatás közben ki kellett menni a wc-re, kiment táskát benthagyta az irodába lévén rendőrségen, jóhelyen van és mikor visszament, még tartott a.k8hallgatás, de mikor hazament észre vette, hogy a pénztárcájában ugye volt egy 10 ezres és odalett... Mindig nála volt a táska, csak a wc-re menet hagyta ott a nyomozó irodájába, ahol a nyomozó volt. Mivel eltűnt, lopásra gyanakodunk, de a nyomozó nem lehetett, mert rendőr. Lehet a nyomozó is kiment wc-re és addig valaki bement és kivette.

Feljelentés megtörtént, nem szabálysértés hanem bűncselekmény miatt, mert bekerített hely.


Hogy lehet ilyen, hogy a rendőrségen sincs biztonságban az értéke az embernek, ott is ellopják?



2019. jún. 27. 13:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Esetleg nem a nyomozó volt?, Mert úgyvannak vele, hogy ő nem csinál ilyet, mert rendőr.

Semmi gond, majd az ügyészség kideríti.

2019. jún. 27. 13:04
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

"de a nyomozó nem lehetett, mert rendőr."


Köszi, ez vicces volt. :) A rendőrök a legnagyobb gazemberek általában, és a fizetésük is nagyon kevés.

Anyukád naív volt nagyon. Remélhetőleg máskor nem lesz ilyen hiszékeny, és nem hagyja magára a táskáját.

2019. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a nyomozó úgy gondolja, hogy ő rendőr és az emberek úgyis tudják, hogy ő nem csinál ilyet, hisz pont a bűnt üldözi és megveti. De lehet magánemberkènt mégis követ el ilyet, úgyse látja senki. Mindegy, mi nem gyanskszunk senkire, nem rágalazunk senkit. Majd az ügyészség azért van, hogy kiderítse az igazságot.


Én is voltam többször kihallgatáson, mindig kivittem magammal a táskát addig is míg wc-re mentem ki, mindegy, hogy rendőrség. Ezt magyaráztam anyukámnak is.

2019. jún. 27. 13:22
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezért kell a pénztárcát, személyi iratokat, meg mobiltelefont zsebben tárolni.


Nem táskában, zsebben!

2019. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

"ő rendőr és az emberek úgyis tudják, hogy ő nem csinál ilyet"

Jaj, te ugye nem voltál szavazni?

2019. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kecskére bíztad a káposztát!
2019. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lejárató kitalált sz.r provokatív kérdés Levike. Valami jobbat..
2019. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem kiktalált, ugyan honnan tudhatod, hogy kitalált.

Az előtted lévő többi válaszoló is el tudja képzelni, hogy megtörtént.

Hidd el volt, hogy elítéltek egy nyomozót, mert kapott egy betöréses ügyet és összejátszott a gyanusítottakkal, volt ilyen is, jó ne menjünk bele...

Ismétlem, nem mondtunk olyat, hogy a rendőr tette. Nem ítélkezünk.

De lehet mégis, mi sem tudjuk.

Mondtam azt is anyukámnak, hogy emlékezzen vissza, hogy biztos elvitte magával a pénzt, nem rosszul emlékszik, azt mondta elvitte.

Fogalmam nincs.

Nem tudok mit mondani.

A nyomozó is ember, nem ismerhetjük, még a kollégái sem, hogy ha adott egy alkalom, miért ne...

Tudjátok, alkalom szűli a tolvajt.

De ezzel megint nem akarom a nyomozót vádolni, ez csak egy gyanakvás a sok közzűl.

De neten megírta a Debreceni Rendőrkapitányságnak édesanyám a feljelentést elektronikusan, hogy mi történt és ők továbbítják a nyomozó ügyészségre, mert ezt ők vizsgálják ki, ha el nem utasítják a feljelentést.

Azért ne legyen már baj, hogy itt megkérdeztem, mivel ismerem is ezt a kategóriát és gyakran kérdezek, válaszolok én is itt is.

2019. jún. 28. 01:41
 9/12 anonim ***** válasza:
De eléggé nagy baj. Olyan rendőr nincs aki ezért kockáztatná a munkáját. Az meg hogy itt pár egykori börtöntöltelék mit tud elképzelni hát húha. Kezd érdekes lenni hogy furamód nálatok az egész család gyakran vendégedkedik a rendőrségen, főleg te. Ha neked ment védő a kihallgatásodra, anyukádnak miért nem intéztél?
2019. jún. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Olyan rendőr nincs... De ismered a rendőrséget.


Tehát te azt írod ezzel, hogy a egyetlen egy rendőr sem követne el bűncselekményt a rendőrségen, mert nem kockáztatná az állását. De naiv vagy. Dehogynincsen...


Egyszer Izsákon két rendőr előállított egy embert, mert ellopott egy láncfűrészt. Nem akart a gyanusított vallani és halálra vertét, Kényszervallatást, Halált okozó testi sértést követtek el a rendőrségen.


És másnap már nem voltak rendőrök, sőt őrizetbe is kerültek és elrendelték letartóztatásukat aztán sittre kerültek.


Akkor csak van olyan rendőr aki kockáztatja, vagy úgyse látja senki és én nem voltam.


Googl-be üsd már be, hogy " izsáki rendőrségen halálra vertek egy férfit " . Keress rá, ha van időd azt javaslom.


Természetesen megint nem mondok olyat, hogy a rendőr lopta el anyukám pénzét.

2019. jún. 28. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!