Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Üdv Nemrég hallotam hogy nem...

Barnuska18 kérdése:

Üdv Nemrég hallotam hogy nem fizették a szülei az étkeztetési díját egy illetőnek még iskolába járt és most rajta akarják behajtani, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem fizették a szülei a gyermekétkeztetési díjat az iskolában és most mindenféle végrehajtó meg bíróság írkál neki, ugye akkor még kiskorú volt de mostmár nagy korú, van ilyen ? Vagy ez csak kamu ?
2019. aug. 8. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Na és mit követelnek rajta, az ingyenes étkeztetés diját? :D:DD

Mivel a kormánynak köszönhetően már igen rég óta ingyenes az étkezés.

2019. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1!

Óvodában, úgy 3-4 éve bizonyos jövedelem határ alatt.


Kérdező!


Ilyen nincs

2019. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor még kellet tán, azért kérdem hogy ez idézőjelbe a szülő tarozása lenne és hogy miért akarják tőle vonni...
2019. aug. 8. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

a gyerek nevére állítják ki a számlát, azaz az ő tartozása, úgyhogy ebben az értelemben igen, lehetséges.


azt én sem értem, hogy miként állíthatnak ki számlát a 7 éves gyerekem nevére, te tény, hogy megteszik. nekem is elgurult a gyógyszerem, amikor először megláttam, de állítólag ez így jogszerű...

2019. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt nem tudom elhinni, mivel előre fizetik és rendelik meg, ergo, ha nincs kifizetve, nem is rendelik meg és kapja meg. Szoktak olyat, hogyha több van, adnak a gyereknek, de az plusz.
2019. aug. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!