Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztriai gyári munka nyelvtud...

Ausztriai gyári munka nyelvtudás nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ki tud olyan ausztriai gyári munkát lehetőleg maximum 2 műszakos legyen és szállást biztosítson nem annyira messze a magyar határtól. Németül egyáltalán nem tudok, tudom hogy rengeteg szinte minden cég elvárársa hogy minimális német nyelvtudással rendelkezzen az adott dolgozni akaró személy.

2019. aug. 8. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehetséges. Megkérdik, hogyan kéred a fizetésedet, nem érted. Mondani akarják, hogy a vasakat hova pakold, azt sem érted. Hív a főnök, mutatni akar valamit, azt sem érted. Érted?
2019. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt persze értem! Csak azért írtam hogy a határhoz közel elég sok magyar dolgozik különböző gyárakban és nagyon sokan nem tudtak németül. Mégis alkalmazták a munkára..
2019. aug. 8. 20:15
 3/3 anonim válasza:
89%
A határ mellett nyelvtudással is nehéz, szállást pedig nem fognak biztosítani. A határ mellett több éves idekinti munkatapasztalattal és jó nyelvtudással is nehéz normális helyet találni. Találj ki valami mást. Vendéglátásban szezonmunka esetleg összejöhet. Mosogatás, takarítás. De alap német oda is kell.
2019. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!