Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a Telekom átadta egy behajtócégnek a tartozásomat, utoljára 300.000 Ft volt, de miután átadták ma jött ki egy papír 821.000 Ft-os díjjal. Benne lennék részletfizetésben, csak az van hogy én nevet változtattam régebben. És ez a levél ami ma jött ki a régi nevemre szól. Valaki azt mondta, hogy ki tudják deríteni azt is, ha megváltozik a nevem, de úgy látom mégsem sikerült. Most akkor például ha felkeresnék a munkáltatómat mert be vagyok jelentve akkor a régi név alapján megtalálnának vagy nem? Mert tudok hogy ilyenkor levonhatják a fizetés 33 százalékát.

2019. aug. 13. 09:18
 1/1 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a szerződéskötéskor a neved kívül egyéb adataidat is megadtad, igen, megtalálnak. Megkeresed a behajtó céget az elérhetőségén és egyezkedsz velük a tartozás fizetésének az ütemezéséről. Ha már a Telekommal ezt nem tetted meg. Minél előbb.
2019. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!