Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha elfelejtek bemenni a...

Ha elfelejtek bemenni a munkahelyemre, mert elnéztem a beosztásom, az milyen következménnyel jár?

Figyelt kérdés
Nem fordult még elő ilyen sosem kettő év alatt. Kirúghatnak ezért?
2019. aug. 18. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazolatlan távollétért? Simán
2019. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Betelefonálsz, elmondod mi történt és kapsz esetleg egy fejmosást. Csak ezért kirúgni nem fognak.
2019. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván nem mindegy hogy rendőr vagy malterkeverő segédmunkás az illető.
2019. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
35%
Ha megbízható jó dolgozó vagy írnak ki egy szabit. Ha nem akkor jó alkalom a kirúgásta.
2019. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Semmi. Jogi alapjuk meglenne, de ha amúgy jó melós vagy akkor elnézik.
2019. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb munkahely általában két "bumlit" szokott elnézni a dolgozónak, azaz igazolatlan távolmaradást.


Ha úgy indítasz hogy bocs, én voltam a h'lye, akkor szerintem semmi következménye nem lesz.


Ha lehet, akkor megmagyarázni viszont ne próbáld! H'lye voltál és kész.

2019. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy miatt nem fognak kirúgni, 2-3 már necces. Plusz ha már régi bútordarab vagy, jobban elnézik, mint egy próbaidősnél. Nálunk is volt anno egy friss ember, aki folyton elaludt meg hasonlók, aztán talán még egy hónapig sem tartott a munkaviszonya.
2019. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!