Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jogi következménnyel...

Milyen jogi következménnyel jár ha valaki feldob egy dílert?

Figyelt kérdés
Mire számíthat az aki bemegy a rendőrségre és önkéntesen földob egy dílert? És aki feldobja annak lesz valami ügye belőle? Vagy csak tanúként hallgassák ki és semmi gondja nem lesz? emellett meddig zajlik egy ilyen dolog?
2015. ápr. 9. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Ez veszélyes, mert a feldobott díler leverheti a csillárt, meg ugye a feldobott díler előbb-utóbb leesik, és lehet, hogy pont a te fejedre.


Egyébként meg:

Mi az: feldobod, fehér, leesik, sárga? A díler gatyája.

2015. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tettszik a vicc, csak épp nem vagyok rá kíváncsi.
2015. ápr. 9. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy jogilag gondja lehet? Hát ha te is díler vagy, akkor ne dobj fel másik dílert, mert akit felnyomsz, majd felnyom téged. Egyébként nem értem mi gondod lehetne jogilag, tanúskodsz és kész. Én inkább nem jogi problémáktól félnék a helyedben, persze kérdés, hogy a díler mennyire kis hal.
2015. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem terjesztek semmi féle kábítószert! Viszont felmerült bennem ez a kérdés hogy mi történne akkor, ha tudomásomban lenne egy személy aki terjeszti és én feldobom!?
2015. ápr. 9. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem lehetőség, hanem kötelességed!

Erkölcsi és jogi (ellenkező esetben bűnpártolás) kötelességed.

2015. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd a Telefontanún keresztül, ott megteheted anonim módon.


A telefonszám: 06-80-555-111 - ingyen hívható.

2015. ápr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!