Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Üres, parlagfüves telek már...

Üres, parlagfüves telek már többször bejelentve, de semmi sem történik. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Pár éve tőlünk kb 30 méterre gazdát cserélt egy, addig rendbe tartott, gyümölcsfákkal beültetett telek. Az új tulaj kiszedte a fákat, majd nem csinált semmit, kirakta, hogy eladó, jó 2,5x-ös áron, ahogy megvette pár éve. Közben méteres, másfél méteres parlagfüvek nőttek (kb 900nm területen!), szenved mindenki a környéken, a megfelelő helyre többször bejelentve, de 2 hét alatt SEMMI nem történt. A helyi facebook csoportba töltöttem fel két képet a telekről, erre meg a tulaj előkerült és privátban még engem fenyeget az engedélye nélküli képekért. És annyit írt, hogy ha MAJD hazajön Angliából, lenyírja, és nekünk semmi közünk az ő magántulajdonához. Vagy vegyem meg tőle, és akkor azt csinálok ott, amit akarok.


Ennyit ér az állítólagos helikopteres, drónos ellenőrzés?


Évek óta szenvedünk itt a parlagfűtől és csak évről évre rosszabb a helyzet.



2019. aug. 23. 12:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy az említett fb. csoportban több helyi politikus is bent van, és a főadmin dobta fel az ötletet, hogy töltsünk fel képeket a városrész problémás területeiről, így talán történni fog valami. Mert elegünk van, nagyon.
2019. aug. 23. 13:05
 2/5 anonim ***** válasza:

A jegyzőnél kérj birtokvédelmet! Tértivevényes levelet küldj, különben még a végén "elkeveredik" a bejelentés.


Esetleg utalhatsz arra is, hogy most ősszel úgyis önkormányzati választások lesznek, szívesen látnák ott pár száz méteres körzetben, ha ezzel történne valami...

2019. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Nincs teendő, semmi közöd az ő telkéhez.
2019. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

ha zavar menj át és kaszáld le


eza parlagfű mizéria amugy is bohóckodás


mindenhol áll a gaz(közterületeken, MÁV stb területeken) miért a "kisembert" kéne ezzel basztatni?

2019. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Több politikus is benn van abban a facebook csoportban?


Nahát.


Akkor ők biztosan tudják amit én, hogy a legtöbb parlagfű pont az önkormányzati, állami és állami cégek területein van.


Nem tudom azok a helikopterek, meg drónok merre röpködnek, mert elég lenne körbejárni egy faluban az önkormányzatnak a saját területeit. Gyalog. Üzemanyag elszámolás, meg drón beszerzés nélkül. Látnák amit kell.

2019. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!