Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Közigazgatási és Munkaügyi...

A Közigazgatási és Munkaügyi Bírósághoz címzett keresetnek milyen költségei vannak?

Figyelt kérdés

A sztori bővebben az, hogy az egyetemen ahol tanulok, született egy határozat, hogy átsorolásra kerülök önköltséges képzésre, az átlagom alapján. Viszont a TVSZ alapján az átlagom a minimum felett van, ezért adtam be egy jogorvoslati kérelmet, de az a döntés született hogy a határozatot helybenhagyják. Az indoklás cím alatt pedig TVSZ 10/C Paragrafust idézik amivel egy bökkenő van, méghozzá az hogy az egyetem által publikált hatályos TVSZ-szel nem egyezik meg, a számomra releváns pontban. Mivel fellebbezni nemtudok az egyetemen belül, ezért a Győri Közigazgatási és Munkaügyi Bírósághoz címzett a Széchenyi István Egyetem rektora ellen indított, de az Egyetem Oktatásszervezési és Tanárképzési Főigazgatóságán előterjesztett keresettel élhetek.


Namost ennek a keresetnek milyen költségei lehetnek?



2019. szept. 2. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Illeték, 30 000 forint.


Jogszabály: 1990. évi XCIII. törvény az illetékekről, 45/A. § (1) bekezdés.

2019. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!