Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Le lehet váltatni a postást,...

Le lehet váltatni a postást, amennyiben több alkalommal nem kézbesíti a számomra címzett leveleket és értesítőt se hagy?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentheted a postán, de emiatt nem valószínű, hogy áthelyeznek. Amúgy rossz a kategória
2018. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy működik, hogy eldöntöd, hogy neked Marika hozza ki, akkor is ha ő a város másik végében szórja ki a cuccot. Jelentsd be.
2018. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem fogják leváltani, de ha többen jelentkeznek kaphat megrovást, bár utána is pont lefogja szarni. Viszont érdemes postafiókot bérelni, abba mindig beletesznek mindent, te pedig akkor mész üríteni amikor akarsz. Minden megérkezik, csak nem házhoz.
2018. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3: Ez sem biztos :D Nekünk van, és mégis össze-vissza hozzák. Van, hogy beleteszik a fiókba, van hogy kihozzák. Vagy hogy értesítőt hagynak (amikor itt vagyok), amivel nem is azon a postán vehetem át, ahol a fiók van, hanem egy másikon, ahova persze másik meghatalmazás kell, nem jó az, ahol a fiókunk van.

Szóval a posta ma már egy nagy rakás sz_ar. Egyre drágább és egyre lassabb.

2018. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Postás vonalon siralmas a helyzet. Kevés a dolgozó, felvesznek már bárkit, csak legyen, aki kihord.

A kerületünkben sorozatosan nem jönnek meg a levelek, fontosak, kevésbé fontosak sem. Elsőbbségi szintén valahol eltűnik. Posta felelősséget nem vállal.

2018. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mivel nem a te alkalmazottad, annyit tehetsz, mint bármely szolgáltató esetén: panaszt teszel a konkrét esetekben.

Egyébként sem biztos, hogy a kézbesítőn múlott. Mi van, ha a levelek szétválogatásakor történik a hiba?

Ajánlott ill. tértivevényes levelet lehet kerestetni. Próbáltad már? Akkor legalább lehetne tudni, a feladástól meddig tudják nyomon követni, hol veszett el. Még az is lehet, hogy ezek után a postahivatal egyik fiókjából előkerül.

2018. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy elég fintos leveleket nem kézbesít az egyik alkalommal egy bírósági tárgyalásra nem kaptam meg az idézést és mivel nem jelentem meg és nem igazoltam a távolmaradást így rendőrök vittek el a következő tárgyalásra. Most meg a hagyatéki tárgyalásomról nem hozta ki a levelet. Egyszer már szóltam neki,de nem használt valahogy csak ki kehet az ilyen postást rugatni...
2018. okt. 2. 14:14
 8/14 anonim ***** válasza:

Eszerint nem tettél panaszt hivatalosan, sőt nem nyomoztattál a levelek után sem, így még azt sem tudhatod, hogy valóban ő a hibás-e.

De azért ki akarod rúgatni.

No comment.

2018. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Írásos bejelentést kell tenni, minden egyes alkalommal.
2018. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Postával semmit, soha. Itt látszik tökéletesen, hogy a b*szokbele proli munkaerő miatt hova tud süllyedni egy-egy szolgáltatás. Azzal meg ne jöjjön semki, hogy nincsenek megfizetve, ennyit ér a munkájuk, sőt, még ennyit se.
2018. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!