Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem volt kitéve a betegjogi...

Nem volt kitéve a betegjogi kepviselõ a fogászaton, és amióta belefúrt az egyik fogamba azóta fáj, hiába mentem vissza nem akart segíteni, lekezelõen viselkedett, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

20ezret fizettetett ki velem , majd tett magasról rám amikor szoltam neki hogy faj nem reagalt ra semmit, amikor visszamenten hogy faj lekezelõen viselkedett velem.

A pénzt kifizettem, elotte nem fajt, most fájogat es borzasztóan igazsagtalannak erzem hogy kifizettem ennyi penzt, és most kereshetek újból más dokit.

Ti mit tennétek?


2019. szept. 6. 20:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem volt kitéve a betegjogi kepviselõ, ez nem igazságtalan hogy nincs ki a védelmemre állna?
2019. szept. 6. 20:12
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

"20ezret fizettetett ki velem , majd tett magasról rám amikor szoltam neki hogy faj nem reagalt ra semmit, amikor visszamenten hogy faj lekezelõen viselkedett velem."


20 ezeré mit vártá? Arany koronát?

2019. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ne gúnyolódni gyere ide, kívánom hogy veled viselkedjenek így ,akkor legyen nagy szád.
2019. szept. 7. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!