Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Van egy panel parkoló (közterület) ahol már 4 olyan autóval leparkoltak ami maximum már csak alkatrésznek jó műszaki vizsgán biztos hogy nem menne át.

Ez csak azért dühítő mert egy olyan parkolóról van szó ahol örül ha talál az ember helyet, erre valaki oda parkol a roncs autóival és már fél éve ugyan ott álnak.



2019. szept. 11. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Amíg van rajta rendszám, addig nem sokat.
2019. szept. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lekapod róla a rendszámot, behajítod a dunába aztán felhívod a zsarukat, hogy gyanús kocsik parkolnak itt azt csókolom.
2019. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őnkormányzatnál bejelented, ugyanis 30 napnál egyik se parkolhat egy helyben a közterületen. Tesznek szép piros zacsit a szélvédőre, aztán 1-2 hét múlva elviszik.
2019. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30 napnál rendszámmal sem parkolhat egy helyen egy autó közterületen.
2019. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és honnan szopják ki, hogy 30 napja nem mozdult?
2019. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bejelented, hogy ott áll több, mint egy hónapja. Meg ugye a közteres ezért is van.
2019. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem érted a kérdést...

Hogy dönti el a majom, hogy tényleg 30 napja áll ott, nem pedig csak koszos vagy gyakran ott áll meg.

Mert 1 fütyi azt mondja az még nem bizonyíték.

2019. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 7

Bocsánat hogy én vagyok a fütyi azért mert felháborodok azon hogy valaki ide parkol 4 roncs autót egy olyan panel parkolóban ahol örül az ember és szerencsésnek érezheti magát ha van parkolóhely...

Szerintem mást is dühítene csak azért vagyok lefütyizve mert ő épp nincs ilyen helyzetben..

Volt hogy este 10-kor elkocsikáztam a tescoba mire visszaérte 1 óra múlva már a helyemen állt valaki és nem találtam parkolóhelyet...konkrétan ilyen a helyzet.

De remélem még vagy +4 ilyen autót leparkoltatnak ide hogy még több embernek szemet szúrjon.

2019. szept. 14. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!