Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol van a 2017 évi cx törvényb...

Hol van a 2017 évi cx törvényben ez?

Figyelt kérdés

Gyanusítottként indítványt tettem, hogy végezzenek el egy cselekményt és elutasították, közölték, hogy panasznak helye nincs, de semmilyen szakasszal nem támasztották alá.

Tudom, hogy panasznak van helye a fenti cselekmény elutasítása miatt csak nem találom a be-be.

Hol található a büntető eljárási tőrvényben, hogy van helye panasznak, mrlyik szakaszszám?

Meg akarom panaszolni és hivatkozni, hogy igenis ez meg ez a szakasz engedi a panaszt.



2019. szept. 25. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Jogi tanácsadás ügyvédnél ~15.000,-Ft/óra.
2019. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Magam is meg tudom oldani a dolgot.

Amúgy 5 ezerért is van/óra konzultációra.

Az ügyvéd sem vágja fejből, hogy a 700 szakasz melyik szakasza ez csak, ha megnézi.

Ezzel én is tudok boldogulni, ha tudnám hol a szakasszáma.

2019. szept. 25. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismered az 1001,-Ft-os kalapácsütés történetét?!


Valami nem működik, szaki jön, kalapáccsal üt, gép működik.

Az ár 1001,-Ft.

De mi kerül 1001Ft-ba 1 kalapácsütésen?

Az ütésen semmi, az 1 Ft, de az, hogy tudja hová kell ütni na az 1000Ft,-.


Pont mint nálad! Ki tudod keresni 1,-Ft, ha tudják hol kell keresni 1000,-Ft.

2019. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Az ügyvéd sem vágja fejből, hogy a 700 szakasz melyik szakasza ez csak, ha megnézi."


Ohhh... Hidd el rengeteg ügyvéd fejből vágja.... :) Szerinted egy tárgyalás alatt 100 könnyvel fog menni és ott lapozgatja majd amikor hivatkozgatni kell? :DDDD

2019. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!