Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hány darab kés lehet nálam az...

Hány darab kés lehet nálam az utcán legálisan?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 8cm-es lehet max a pengélye és csak 1 éle lehet de arról nem találtam semmit hogy gond-e ha esetleg 2 van nálam. (csak önvédelemre kell mielőtt valaki rosszra gondolna)

2019. okt. 2. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem hogy van mennyiségbeli megkötés. Mellesleg a kés a lehető legsz*rabb önvédelmi eszköz...
2019. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 árokpart ***** válasza:
25%
Miért akarsz késsel járkálni az utcán?
2019. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Korlátlan.
2019. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj inkább harcvédelmet. Vannak olyan technikák amivel egy késes támadót simán letepersz a földre. Aki késsel támad az gyenge ember.
2019. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nincs darabszám korlátozás, és 2 élű is lehet!


De minek? Késhasználat egyenes út a sittre. A gázspray és gázpisztoly miért nem opció?


[link]

2019. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

@14:20


Neked most az önvédelem és a harcművészet szó összetételeket sikerült össze zutyulnod? :D


Mellesleg én tanultam, és ott azt mondta az oktató, hogy ha késsel vagy kardal támadnak rád, akkor ott nem az a cél hogy te ilyen Jackie Chanesen előadj valami nagy bravúrt puszta kézzel, hanem hogy egyáltalán túléld a szituációt. Ilyenkor a legokosabb döntés az hogy futsz.

2019. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, hogy a jó életbe vinné haza Bözsi néni az étkészletet a Vasedényből, ha ilyeneket korlátoznának. Egy mesterember meg aztán pláne különb szúró- és vágóeszközökkel mászkál az utcán, mint egy szaros konyhakés. Ha valakibe ilyenért belekötnek, az más miatt lesz, gondolom, az illetőnek már a szeme se áll jól...
2019. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Villámhárítónak is tökéletes leszel :D
2019. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Javasolnám a lenti videót ebben szépen el van magyarázva, hogy miért nem állja meg a helyét ez a 8 cm él vagy penge szúró hosszúság alatt legális a kés birtoklása.


https://www.youtube.com/watch?v=6TV_rgkWmQc

2019. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Ne hordj kést magadnál, csak egy jó tanács! Ha egyszer megvillantod akkor nincs visszaút! Lehet csak pénisz méregetésre villantod meg, de az ellenfél úgy fogja venni hogy ki akarod nyírni és onnantól kezdve élet halál van! Ha többen vannak 90%-hogy meg fognak vele ölni, nem éri meg! Nézd csak meg az alábbi videót! Figyelem felkavaró képek következnek! A fazon késsel akart bemenni egy discoba, de a kidobók brutálisan kivégezték! Nem éri meg késsel villantgatni, mert nem tudod mi lesz a következménye! Gondold meg én csak ezt mondom.


https://www.youtube.com/watch?v=Y4t8tUil1eo

2019. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!