Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha külföldön szeretnék dolgozn...

Ha külföldön szeretnék dolgozni milyen papírok szükségesek?

Figyelt kérdés

Még csak első éves egyetemista vagyok, szeretném majd az Erasmust is megpályázni, leginkább ami érdekelne azok a skandináv országok. Gondolkodtam azon is mi lenne, ha ott helyezkednék el majd a "diplomámmal" (ha minden jól megy óvodapedagógus leszek). Egy pár évet minimum kinn dolgoznék és utána jönnék haza, de lehet maradnék. Nem igazán tudok még sok minden a külföldi lehetőségekről segítenétek felvilágosítani?

Nem fix, hogy én csak ott dolgoznék csak kíváncsi vagyok a lehetőségekre.


2019. okt. 11. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán még nyelvizsgasem

Ha az EUn belül mész akkor semmi extra, amik itthon is kellenek

2019. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Norvégia, Dánia és kakukktojásként (nem skandi ország) Hollandia érdekelne. Hollandul ki tudom magam fejezni, mert vannak holland ismerőseink akik némi alapot megtanítottak, de nagyon ők se tudják, hogy milyen papírok kellenének, ha odamennék dolgozni.
2019. okt. 11. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Műanyag szükséges. Személyi.
2019. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2: A Burgerservicenummert kell elintézni, avval vállalhatsz munkât. Leginkább akkor adják, ha van holland regisztrált lakcímed.
2019. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!