Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Plázából kizavarhatják az...

Plázából kizavarhatják az embert? Miért nem lehet ott várakozni?

Figyelt kérdés
Sőt, vásárolni is szoktam.
2019. okt. 17. 05:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Milyen plázából dobtak ki? Nem nagyon szoktak embereket kidobni csak ha hülyeséget gyártanak...
2019. okt. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj el rajta, mennyire vagy csöves kinézetű.
2019. okt. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. De ez kicsi és azt gondolják, hogy nem lézengésre van, meg v1ároakozni.
2019. okt. 17. 07:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az nem pláza. Hanem faluház. De ha pláza is, amiből kicsit én még nem láttam ilyen megnevezéssel, ott is meg kell felelni minimális követelményeknek. Baratnőiddel, barátaiddal két órája óbégattok hangosan úgy, hogy semmit nem vesztek, esetleg buzeráljátok a vásárlókat, akkor mindenképpen.
2019. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Apád most nem vert véresre előtte/utána sátán?
2019. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a fura, hogy 1 vagy 2 hete lett feltéve detto ugyanez a kérdés. Szerintem az üzemeltető reszortja, hogy kiket tűr meg a saját területén. Manapság, amikor MO-n belül tele vannak a városok herbálosokkal és egyéb figurákkal, akik - te hozzád hasonlóan - jellemzően napokig lézengenek és várakoznak egy helyben, ne csodálkozz, ha gyanút keltesz egy idegen terepen. Azt meg azért még se mondhatják neked, hogy olyan vagy, mint egy drogos csöves, ezért szólítanak fel máshogy a távozásra. Ha ugyanaz a kérdező vagy, mint a múltkori, szerintem ne csodálkozz.
2019. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez nem kamu, akkor te nagyon lúzer vagy!


Mi az hogy kizavar? Mert ha nem, akkor mi lesz?


Ha csak egyetlen ujjal is hozzám érne, akár csak a vállamra tenné a kezét, az már törvény szerint kényszerítés.


Abban a pillanatban ütnék!


Lássuk, kinek lesz igaza!


Egyébként megjegyzem, hogy fellépés kérdése. Velem szemben például addig sem igazán merészkedne, hogy megpróbáljon kizavarni. Ha mégis, akkor a reakciómnak köszönhetően csak akkor fordulna meg a fejében hogy hozzám érjen, ha balhét akarna.


Az ilyen kis huszadik senkik mindig addig mennek el veled szemben, ameddig engeded.

2019. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

#7 vagyok:


Hozzáteszem még a félreértések elkerülése végett, hogy 168cm, és 62kg vagyok! Tehát nem egy kimondott "hegy-omlás".

2019. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Engem annak idején a Csillagvár előteréből (Csillaghegy) köldött el a biztonsági őr -vagy vásárolok, vagy kívűl tágasabb. Csak körül akartam nézni, hogy érdemes-e ide járni, mivel lakóhelyemhez ez volt a legközelebbi bevásárló centrum.

Belátom, nyuszi voltam. Azóta se járok oda.

2019. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem az üzemeltető reszortja, hogy kiket tűr meg a saját területén."


Szerinted.

A valóság meg az, hogy nyílt árusítású üzletből nem zavarhat ki az üzemeltető, vagy a tulajdonos senkit, még a haragosát sem.

2019. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!