Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akkor most én ki leszek...

Akkor most én ki leszek lakoltatva vagy maradhatok az ingatlanomba?

Figyelt kérdés

7. kerületbe lakok, azt mondták a híradóba, hogy felfüggesztik a kilakoltatásokat. Nekem a végrehajtó küldött levelet meg fenyegetőzött, hogy ki leszek lakoltatva, tudni illik pár éve vettem egy autót hitelre akkori új 1.8 tsi dsg váltós Audit, de nem tetszett mert én szeretem a manuálist, felhívtam a bankot, hogy töröljék a hitelem, nem kell az autó mégsem, eladtam aztán vettem másikat.

De a bank kéri vissza azt a pénzt ami már nem is engem terhel, most rájött erre a végrehajtó is lefoglalták a házam meg az autóm, hívtam a bankot, hogy miért kell ezt a végrehajtónak is tudni, erre nem válaszoltak.

Aztán ez a végrehajtó meg küldte, hogy 2 hét múlva menjek el a SAJÁT lakásomból. Nincs joga, tudom, de ha mégis akkor ügye írhatok az önkormányzatnak ,hogy engem ez a maffia vezér fenyeget?



2019. okt. 30. 18:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Elég zavaros a történet, nem gondolod?
2019. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele, hogy csak az önkormányzati lakásokra vonatkozik.
2019. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
A budapesti főpolgármester továbbra sem a bank vezetője. Karácsony csak azt ígérte, hogy AZ ÖNKORMÁNYZATI lakásokból állítják le ideiglenesen a kilakoltatásokat. Nem tudom, hogy ebből hogy lett ez a hülyeség, hogy Budapesten nincs kilakoltatás...
2019. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem fenyeget semmiféle maffiavezér, önerőből voltál hülye az autóhitelnél.
2019. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
ki leszel lakoltatva
2019. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez a történet megérne egy irodalmi nyelvű körítést, csak hogy mindenki megérthesse :)
2019. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
25%

# 4/6


Dehogynem. Mutass egy feddhetetlen tiszta végremaffiást. Jelen ügytől függetlenül.

2019. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

#7: Hátra László, Békés.

Még végrehajtási stádiumban is meg lehet vele egyezni részletfizetésről. Ha látja a szándékot, próbál segíteni.

2019. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Végrehajtásra és kilakoltatásra csak bírósági ítélet alapján van lehetőség.

Nem hiszem hogy ilyen születhetett volna ha a hitel nem téged terhel és nem tartozol a banknak.

Az hogy eladtad a kocsit amin a hitel volt, az nem azt jelenti, hogy te a saját hiteledet is átadtad másnak, a történet sántít. vagy nem mondod el rendesen hogy mi történt vagy te magad nem intézted el hogy a hitel valóban ne legyen a neveden. Olyanért nem indítanak végrehajtást amit írtál, hogy valaki igényelt hitelt de visszamondta és nem vette fel.

2019. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
70%
A végrehajtó kizarólag jogerős bírósági végzés ellenében foglalhat. Nem volt bírósági tárgyalás és a végrehajtó levélben arra kért menjél el a házból. Ezzel a levéllel ügyészségen (ne a rendőrségen!) kell feljelentést tenni.
2019. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!