Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha tudomasomra jutott ez,...

Ha tudomasomra jutott ez, akkor jelenthetem valahol?

Figyelt kérdés

Vendéglátós középiskolában kikuldenek gyerekeket gyakorlatra egy étterembe, és az ottani felnőtt személyzet ezt arra használja, hogy felszedje az éppen legális korú lányokat.


Azt tudom, hogy a törvény védi az olyan felnőtt férgeket akik tizenéves kölyökkel akarnak hetyegni, de ezért, hogy mindezt úgy teszik, hogy a gyerekek a felügyeletükre vannak bízva, csak jár valami kasztrálásféle, nem?


2019. nov. 10. 16:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#9, #10-nek (kérdezőnek):


Na pontosan erről beszéltem!


"szóval abszolút kiskorúak, márpedig azok,"


A h'lye fejed a kiskorú!


FIATALKORÚ, vázze!


Még egyszer, a gyengébbek kedvéért:


SEMMIIFÉLE BŰNCSELEKMÉNY VAGY SZABÁLYSÉRTÉS NEM VALÓSUL MEG!!!!

2019. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"SEMMIIFÉLE BŰNCSELEKMÉNY VAGY SZABÁLYSÉRTÉS NEM VALÓSUL MEG!!!!"

Hiába ordibálsz, akkor sem a te dolgod ezt megítélni.

2019. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#11, #12-nek:


Bár nem az én dolgom de a kérdező kérdezett, és mivel tudom a választ ezért válaszolok.


Mint ahogy azt is tudom hogy kb milyen következményei lehetnek ha civil embereket (szülőket) hergel fel az általa biztosnak hitt de megalapozatlan, bizonyíthatatlan vádakkal.


Ez nem az iskolaudvar, ahol lehet sutyorogni arról hogy a Pista megbaxta a Julist!


A szülői munkaközösség nem gyerekekből áll, és nagyon durva következményei lehetnek.

2019. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13 vagyok:


Majd magyarázza el valamelyik lány apjának hogy "bocsi, hát azt hittem", miután szétbaxta valamelyik pincér fejét!

2019. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"tudom a választ ezért válaszolok"

Tudni véled, maradjunk annyiban.


"Mint ahogy azt is tudom hogy kb milyen következményei lehetnek ha civil embereket (szülőket) hergel fel az általa biztosnak hitt de megalapozatlan, bizonyíthatatlan vádakkal."

Honnan tudhatnád ilyen nagyon, amikor egyáltalán nem is ismered a konkrét ügyet, csak annyit belőle, amennyit itt leírt a kérdező?


"A szülői munkaközösség nem gyerekekből áll, és nagyon durva következményei lehetnek."

Éppen azért, mert felnőttekből áll, sejthető, hogy nem fognak mindjárt nekiesni valami pincér fejének, hanem legalább megpróbálják kideríteni, hogy hogy is van ez az egész, mi történik pontosan. Ha az derül ki, hogy rosszul látta a kérdező, ha tényleg nincs is jogsértés, akkor a jövőben legalább most már a szülői munkaközösség tudtával történhetnek tovább a dolgok, nem a szülők háta mögött.

2019. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14, #15-nek:


"Tudni véled, maradjunk annyiban."


Nem kenyerem a dicsekvés, ezért maradjunk annyiban hogy nem "vélem", hanem "tudom".


"Éppen azért, mert felnőttekből áll, sejthető, hogy nem fognak mindjárt nekiesni valami pincér fejének,"


Naiv idealista vagy.


Ha mégis, akkor pedig meg lesz a baj!


Elmondom neked, hogy nekem is lányom van, bár még csak 10 éves.

Ha a fenti vádakról tudomást szereznék, névvel, akkor első lépésben bemennék a gyakorlati helyre, és kezdésnek a falra kenném a csávót csak úgy a miheztartás kedvéért!

Nem baj ha ártatlan, de mindenesetre irányadó mindenkinek, hogy tőlem mire számoljanak.

Ez volt, amikor csak sejtett. Mi történne ha tudná is?

2019. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Naiv idealista vagy.

...

bemennék a gyakorlati helyre, és kezdésnek a falra kenném a csávót"

Inkább lennél te is naív idealista, mint brutális vadállat...

2019. nov. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#16, #17-nek:


Nem vetted észre, hogy elvileg semmi különbség az én felfogásom, és a kérdezőé között?


Mindössze annyi legfeljebb, hogy én tudom hogy törvényi segítségre nem számíthatok. És én nem sunyi módon, mást eszközül használva támadok, hanem én magam, szemtől-szembe!

2019. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!