Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha érkezet egy csomagom a...

Ha érkezet egy csomagom a Magyar postára, és nem voltam otthon, de már a 2x küldtek értesítőt a csomagot 12ig vehetem ki, ilyenkor mi van? Kitudom még venni 12 után?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Visszaküldik, nem kereste címkével.
2019. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És akkor már többet nem is fogják kiküldeni?
2019. nov. 10. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hívd fel a Postát, azt a fiókját ahol a csomagod van, és telefonon kérd meg őket hogy még ne küldjék vissza mert be fogsz menni 12. után érte. Akkor pár napig még nem küldik vissza. ha nem jelentkezel akkor ők nem is tudnak mást tenni, mint a 2-szeri sikertelen kisérlet után visszaküldeni a feladónak.

Ilyenkor nem veszik el a csomagod, csak a feladót meg kell kérned hogy újra küldje el neked - persze így dupla postaköltséged lesz vele.

2019. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a 12 után az nem 12-ig van, az biztos.
2019. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
56%
4. Hülyeséget beszél,nincs ilyen hogy felhívod és még ott tartják, a legtöbb posta 8-19 óráig van nyitva! Miért nem tudsz érte menni,itt valami nem kerek!
2019. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Nem tudom miért kell neked hülyeséget beszélned. Nyilván nem a levegőbe beszéltem, hanem mert nálunk a postán megteszik - én már nem egyszer voltam így az elmúlt években. Ha nem próbálja meg akkor nem tudhatja hogy neki nem teszik-e meg egy telefon hívásra.

Miért feltételezed azt hogy ha egy csomag címzettje betelefonál és megkéri az ott dolgozókat hogy ne küldjék vissza a csomagját mert 2 nap múlva tud menni érte, akkor ne tennék meg? Tényleg azt hiszed hogy olyan hülyék hogy utána meg lesik amint panaszt tesz az illető a főnöküknél?

2019. nov. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!