Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha a bbkrem.hu nevű magyar...

Ha a bbkrem.hu nevű magyar oldalról rendelek, és nem vagyok otthon mikor kiszállítják, akkor hagynak értesítőt, és a postára kell mennem?

Figyelt kérdés

Még nem rendeltem innen, és tekintve a sulit biztos hogy nem lennék otthon mikor kihozzák. Máshol úgy van, hogy hagynak egy értesítőt, és a legközelebbi postán hagyják a csomagot, azzal kell érte mennem. Itt is ez a rendszer működik, vagy nem viszik el a postára hanem megint házhoz hozzák? Mert akkor nem innen fogok rendelni. Természetesen előre utalással fizetnék.

Köszi a válaszokat! ^^



2018. aug. 30. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha postával küldik akkor a szokásos eljárás szerint kézbesítik,ha pl.üzleti csomagként adják fel akkor 2x próbálkoznak a kézbesítéssel és utána teszik letétbe a helyi postán.Ha spórolnak a feladásnál akkor csak 1x.Valszeg másnap is megközelítőleg ugyanabban az időpontban fog próbálkozni a csomagos.

Az csak a külföldi(kínai stb.webes)csomagoknál van hogy már ki sem viszik csak az értesítőt mert azok nem fizetik meg a valós kézbesítési díjat.

2018. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem az oldalon,a Transoflex szállítja ki szigorúan munkaidőben-úgyhogy akkor ne innen rendelj ha senki nem tudja átvenni.

"Olyan szállítási címet kérünk megadni, ahol munkaidőben át tudja adni a csomagot a futár! Nincs lehetőségünk konkrét időpontot megadni, vagy telefonos egyeztetést kérni a futártól. Szükség esetén szomszéd, rokon, munkatárs, stb. is átveheti a csomagot, a szállítási cím eltérhet a számlázási címtől. Amennyiben a megrendelő nem vette át a csomagot, a 990Ft-os kiszállítási díj és az 500 Ft-os visszaszállítási díj kifizetése esetén vállalunk újabb csomagküldést, előre átutalásos fizetési móddal. "

2018. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!