Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha az egyik rokonomoknél...

Ha az egyik rokonomoknél nagyon rosszul bánnak a gyerekekkel akkor azt hogy lehetne névtelenül bejelenteni?

Figyelt kérdés
Hol lehet ezt megtenni és hogyan? Kell e bizonyíték? Mi a menete? Nem tudom még sose csináltam ilyet. De már sajnálom az azokat a szerencsétleneket. Van ott minden lelki terror, családon belüli eröszak, sajnos. Gyerek mondja, de a szomszédok is észre szokták venni.

2019. nov. 23. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell bejelenteni.
2019. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért?? Ez így jó lesz?? Vagy miért??
2019. nov. 23. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Pláne nem névtelenül.


És talán mert semmi közöd hozzá. Ez meg sem fordult a fejedben, mi?

2019. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normális.
2019. nov. 23. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-est valószínűleg az se érdekelné, ha a szeme előtt vernének szarrá egy gyereket..ne foglalkozz vele kérdező, lelki nyomorult.


Gyámhatóság. Bemész, megmondod, hogy tudomásod van egy ilyen esetről és nagyon aggódsz. Valószínűleg körül fognak náluk nézni. Esetleg egy szomszédot is megkérhetsz, hogy akár tőled függetlenül menjen el, hogy ne csak egy bejelentés legyen.

2019. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű az 1-es válaszoló kommentje.


Valószínűleg sosem látott még rossz környezetet.

2019. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19:52: vagy ami valószínűbb, ő maga is agresszor.
2019. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Egyszer nekem is volt egy ilyen esetem. A kamaszlányt elhanyagolták, a ház nevelte. A lány mindig panaszkodott nekem, hogy milyen szemét vele az anyja, verte, bezárta...stb. A továbbtanulását is akadályozta az anya és ezért ez már felelőtlenség. Ekkor tettem névtelen bejelentés, amiért itt, ezen az oldalon mindennek elmondtak engem, és úgy tűnt, az a bűn, ha segíteni akarsz egy segítségért kiáltónak. Mondjuk az ilyen oldalakon mindig van jó pár okostojás, és jó sok megalázó, bántó beszólás. Semmi értelme kérdezni, tégy belátásod szerint.
2019. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!