Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történik ha elkapnak 1 tő...

Mi történik ha elkapnak 1 tő marihuánával a lakásomban?

Figyelt kérdés
Mivan ha egy 18 év alatti gyereknek van otthon 1 tő marihuanaja saját fogyasztásra, és azt megtalálják rendőrök? Mire számíthat? Elvono, vagy valami büntetés?

2019. dec. 4. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Azt majd a bíró dönti el.. Ezt már sajnos nem úszod meg elereléssel..
2019. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

*eltereléssel - azaz fél éves elvonóval..

Nem úszod szerintem meg, mert más kategória.. Nem fogjàk elhinni hogy nem adsz el másnak.

2019. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Ha meg valamelyik haverod azt mondja majd a rendőrségen h szívott a füvedből akkor irány a bastille.. Azt azért remélem vágod..
2019. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%

Bár jobban belegondolva a ház tulaját viszik.. Akk te megúszod a javító nevelővel..

De ez a legrosszabb lehetőség. Viszont ilyenkor ezzel is számolni kell. Ez Magyarország 😃

2019. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó de mondjuk mennyi esély van rá hogy elkapnak ahhoz kell hazkutatas azt meg nem csinálnak csak úgy plusz engedélyt is kell kérniük rá, ok nélkül nem jönnek be máshonnan meg nem tudják meg mert nem fogom hiresztelni nyilvan
2019. dec. 4. 19:29
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha az utcán találnak nálad, vagy bárki mondja h nálad van - má mennek is a házadhoz kutyákkal nyugi..

Persze amúgy nincs gàz..

2019. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Meg persze a szomszéd néni nehogy megérezte.. mer olyan is szokott lenni...
2019. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha egy szekrényben szívod, és soha nem beszélsz róla senkinek, soha senki nem látja, és soha nem mész ki az utcára vörös szemekkel, dee még csak a füstöt se fújod ki - akk jó eséllyel megúszod...
2019. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 hagyjad a paranoiaidat, azért ennyire nem rizikós a dolog, nem kapnak el, nem vagyok barom hogy nyilvánosan csináljam fényes nappal az utcán, szomszéd nenik meg jofejek :D
2019. dec. 4. 19:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Ok. Hát én csak abból indultam ki amiket lehet hallani :)
2019. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!