Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez zaklatásnak számít, és...

Ez zaklatásnak számít, és ezért feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam elment a suliból.Ebben az évben már nem is volt.2 napja kitettem az osztálycsoportból,és ezen nagyon felháborodott.Írta,hogy szemetek vagyunk és minél elöbb el akar minket felejteni,meg hogy bunkó parasztok vagyunk.Hogy utál minket és mi csak becsaptuk.Én eleinte csak egyszavas válaszokat adtam,hogy igen,nem,biztos stb.A végére már viszont felhúztam magam,és visszaszóltam.De nem írtam semmi beszólást vagy csúnyát,csak az igazságot.Megmutattam ezt az osztálytársaimnak,akik feldühödtek,amiért őket is szidta.Hárman vagy négyen írtak neki privátban,ahol leírták a véleményüket,és elbúcsúztak.Ő visszaszólt,eddig semmi probléma.Amiket mondott privátban és csoportokban embereknek,azon megint felhúztuk magunkat,és csináltunk egy csoportot,hogy leírjuk a véleményünket és hogy ne az egész osztály elött beszéljük meg.Sokáig irogattunk,és amikor látta,azt írta,hogy ha nem hagyjuk abba az ő zaklatását és rágalmazását,szól az igazgatónak és a rendőrségnek.(Már az ország másik végén tanul,úgyhogy nem értettük,mi köze ennek a sulinak).Mi erre abbahagytuk,néhány dologra rákérdeztem nála,de azokra nem válaszolt.Ugye befejeztük,de ő mégis szólt az igazgatónknak és azt mondta,feljelent minket zaklatásért.Csomóan bocsánatot kértek,de idézem "Már késő,elöbb kellett volna gondolkodni.Ez már a felnőttek ügye.".Mellékesen megjegyzem,hogy azt mondta mindenkit letilt,de mégsem tette,inkább visszaszólt mindenkinek.Az lenne a kérdésem,hogy ez zaklatásnak számít?Ez mindössze 2 nap volt.Feljelenthet minket?Lehet valami bajunk belőle?

2019. dec. 17. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Kétlem. csak próbál keménykedni a kisgyerek.
2019. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
58%
na mi történt?
2020. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem, hogy tényleg feljelent titeket miatta. Amúgy mi lett belőle?
2020. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
minek kellett kirakni ilyen bunkó flegma sunyi módon csak úgy a csoportból? vagy már anno a suliban is rosszba voltatok, veszekedtetek sokat?
2020. dec. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!