Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi számít zaklatásnak?

Mi számít zaklatásnak?

Figyelt kérdés
Senkinek nem irok nem telefonálgatok nem kommunikálok hanem csendben nyugodtan közterületen sétálok vagy ülők egy padon vagy mobilozok vagy akármi. Viszont ha valaki ezért szól hogy ez zaklatás ha például egy adott utcában sétálok ismeretlenül és sokszor megfordulok ott akkor ilyenkor mit lehet tenni? Mert szerintem ez nem zaklatás.
2019. okt. 13. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Kinek szól?

Bárkinek is, körbe fogja röhögni.

2019. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az, akit azért jelentettek fel, mert netes ismerőse utcájában sétált többször is, hogy megnézze?
2019. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok. Nekem nincs netes ismerősöm. Én egész egyszerűen szeretem nézni a házakat mivel én panelban élek és születtem sohasem laktam kertes házban.
2019. okt. 13. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor az nem zaklatás, nyugodtan sétálgathatsz; az a srác viszont az volt, csak nem fogta fel.
2019. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!