Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen, a mostaninál érdemibb...

Milyen, a mostaninál érdemibb büntetési ötletetek lenne zsebtolvajlás, tolvajlásra?

Figyelt kérdés
Bizonyos összeg fölött mondjuk híradóban névvel arcképpel bemutatás, tetoválással megbélyegzés, vagy Szaúd-Arábiához hasonlóan kézlevágással?

2020. jan. 4. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Teéjesen normálisan kezeli a mostani jog az ilyen eseteket.

Nem kéne semmi komolyabb megtorlás, főleg nem maradandó, mint a billog és kézlevágás.

2020. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
egy hónap börtön,második alkalommal fél év börtön,majd 5 év börtön.ez a zsebtolvajokra vonatkozna,nem a hivatali vagy hatalommal történő visszaélésekre.
2020. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kézlevágás és testi büntetéssel én sem értek egyet, de mondjuk egy megszégyenítő büntetés már elgondolkodtató számomra.
2020. jan. 4. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen kézlevágás.
2020. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
58%
A kár értékének megtérítése közvetlenül a károsultnak munkával.
2020. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A kézlevágásnak több értelme van.
2020. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagjak le mindig egy ujjat.
2020. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval értek egyet. Rühellem azokat az embereket akik el veszik csak úgy amiért én megdolgoztam és pénzért vettem. Levágni egy ujját. Ugye ezzel ugyan az a baj mint a halál büntetéssel

110%ban bizonyítani kell tudni mert ezt nem lehet vissza csinálni.

2020. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!