Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a sírunkhoz ültetett fàt,...

Ha a sírunkhoz ültetett fàt, kivàgta a mellettünk levő sírhoz jàró személy mert neki nemtetszett h az ottvan, akkor az sírgyalàzàs vagy garàzdasàg?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Az aranyjuhar több mint két méter magasra megnő...nem mondanám kis fának. A gyökereit pedig még gyorsabban növeszti, amivel a környező sírokat tönkreteheti. Az ilyen fák ültetési távolsága 3-4 méter. Gondolom ez a feltétel nem valósult meg.


Ettől még szólnia kellett volna nektek, nem volt helyes, hogy önállósította magát.

2020. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Sem sírgyalázás, sem garázdaság. Először nézd meg mit jelentenek egyáltalán ezek a szavak.

És ne fát ültess, hanem virágot, ha annyira akarsz valamit, vagy akár egy kisebb tuját, vagy mit tudom én. Egy fával sok gond lehet. Ha nem is most, de később. Viszont szólhatott is volna az, aki kivágta, ez tény.

2020. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Egyik sem, hanem gyilkosság. A fa ugyanis ÉLŐLÉNY, még ha sok 3 általánost végzett ezzel nincs is tisztában. Én aszerint is büntetném, de sajnos nem én vagyok aki a törvényeket alkotja.
2020. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13-mas. Nevetséges vagy 😂 remélem hogyha a szeretteid sírja alá befut egy fa gyökere, a sírkő eldől és darabokra törik, nem teszel majd semmit. Azt is remélem sosem használsz majd wc papírt sem A4es lapot, mert fából készülnek. Ja és remélem bútor sincs a házadban, sem padló, de fakanalat sem használsz. Továbbá megnyugtatna az a tudat is, hogyha nem koporsóban temettetnéd el magad, sem a halottaidat.

Remélem felfogtad mekkora ökörségeket beszélsz, képmutató provokátor!

2020. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!