Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért ilyen keményen beszélnek...

Miért ilyen keményen beszélnek azzal aki bement a börtönbe?

Figyelt kérdés

Van egy honlap, most néztem bv.gov.hu vagy valami hasonló a neve, és a főoldalon legalul van egy 3 és fél perces videó, érdekes videó, többször megnéztem amin egy ember nyilatkozik, hogy milyen a befogadás és a 0:25-től két ember úgy beszél az ügyféllel vagy hogy mondjam aki bement a börtönbe mint a kutyával. Nehezen megtalálható az oldal a videó de mégsem nehezen.


Az érdekel, hogy oké, hogy a börtönben nem kedvesek de miért kell úgy beszélni aki oda bement, mint a kutyával?


Fontos megjegyezni, hogy az ott új rab, nem is ismerik és nem tudják, hogy milyen a magatartása, lehet, hogy rendes és ott tanulni, dolgozni fog a börtönben. Erre fel, egyből letámadóan beszélnek vele. Miért.



2020. jan. 12. 12:42
 1/10 A kérdező kommentje:
*Miért?*
2020. jan. 12. 12:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lássa ki az úr a házban
2020. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Linkeld már.
2020. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Tableten netezek, nem tudom, hogy kell érintőeszközön linkelni.
2020. jan. 12. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Szöveget másolni csak tudsz.
2020. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen biztonsági okokból.


Ha egy normálissal kemény, az maximum besértődik.


Ha egy hülyével túl naiv, az akár a saját, akár a kollégái testi épségét vagy életét is veszélyeztetheti!


Van egy előírt protokoll. Ha azt betartja az elítéltekkel szemben, akkor biztos hogy nem lesz baj!

2020. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ott van a bv.gov.hu oldal főoldal alján, nem tudok érintőképernyős eszközön ilyeneket csinálni, nincs egér, hogy job klikk, egy gépnél, hogy tebleten ez hogy van passz. Nem vagyok egy zseni netszakértő.
2020. jan. 12. 16:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Nemcsak keményen beszélnek, de orditanak,lökdösnek, rángatnak és ütlegelnek is és nagy ívben tojnak rá hogy ki vagy és honnan jöttél. Nem a keresztneveden fognak szólítani.

Vannak kivételek mint pl Sthol András,Ambrus Attila stb.. de ez nagyon ritka.

2020. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hun_74 ***** válasza:
Talán azért mert nem a lordok háza, a máltai szeretetszolgálat, vagy az angolkisszonyok gyülekezete, hanem büntetés végrehajtási intézet...
2020. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem csak börtönben van igy, nagyon sok ember visszaél a kedvességgel. Bunözöknél meg alapfeltételezés, hogy ez lenne.
2020. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!