Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tiltja bármi hogy autót...

Tiltja bármi hogy autót szereljek panelház előtt?

Figyelt kérdés

A héten megkaptam hogy fel leszek jelentve.

Nem üzletszerűen csinálom. Magamnak szerelem. Nem is jár nagy zajjal. Szerintem az szúrta a szemüket hogy bakokon volt a kocsi mert benzinszűrőt és lambda szondát cseréltem.


Zavarnia kéne ha szúrja az egyik lakó szemét. Van jogi alapja hogy eljárás induljon ellenem emiatt ha feljelent?


2020. jan. 12. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még ha lenne is mire kiküldenek valakit már rég kész az a kocsi. De szerintem nincs rá indok, el fogják hajtani.
2020. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi sem tiltja.


Nálunk mindenkinek van biciklije a családban, így a lakásajtó előterében 3 bicikli is van.

Mindhármat én szoktam szervízelni, beállítani, felújítani.


Feljelentettek a rendőrségen, hogy lopott bicikliket alakítok át eladásra. XD

A zsaruk pontosan tudták hogy nem, de behívtak egy kihallgatásra.


Hát igen! Ez a "panel".

2020. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a forgalmat nem akadályozod, nem hinném, hogy bármi bajod lenne belőle. Bár ez csak vélemény. Szerintem kissé túlbuzgó az a lakó akiről írsz. Vannak ilyenek.
2020. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:
100%

"A héten megkaptam hogy fel leszek jelentve."


Demokráciában bárkit bármiért fel lehet jelenteni, de ez nem jelenti azt, hogy bármi hátránya lenne emiatt. Ha nem sértett meg jogszabályt, akkor el fogják utasítani a feljelentést és kész.

2020. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!