Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért adtak ilyenért büntetést?

Miért adtak ilyenért büntetést?

Figyelt kérdés

Közérdekű munkát kaptam 192 órát azért mert feljelentett egy olyan csaj akinek se facen nem lattam kepen se előben. Három évig beszélgettünk úgy hogy azt se tudtam hogy fiu vagy lány. Aztán 3 ev mulva nekem elegem lett és talalkozni akartam vele vagy kepet neki nem tetszett aztan feljelentett zaklatas cimszoval ketszer is egymas után. 2018 ban volt az elokeszito ules és nem volt se sértett se tanú se ügyvéd se védő hanem bírónő volt az ügyésznő és ennyi. Azt mondták ha teszek egy beismerő vallomást akkor kapok 192 óra munkát vagy ha nem ismerem be akkor tárgyalás lesz viszont az mar fizetos es nem lett volna ra penzem. Targyalason lathattam volna meg ugyved is lett volna de sajnos beismertem hogy facebookon tobbszor is irtam neki ujabb profilokrol. Ezt barkinek elmeseltem vagy megmutattam a vadat meg iteletet kirohogtek hogy ezert 192 óra?

Hetfon kellett mennem partfogohoz es o is elcsodalkozott ezen ertelmes tanult ember vagyok és főként olyanokat ítélnek közérdekű munkára akik loptak vagy garázdaság vagy egyéb. Èrtitek nem volt se fenyegető üzenetek se szexuális jellegű se semmilyen csakis kizárólag 3 év beszgetés után találkozni akartam vele. És akkor tavasztól mehetek kozmunkara ez nekem nagyon sulyos trauma.


2020. jan. 15. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
elkapkodtad
2020. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Minek írtál neki újabb profilokról ha a csaj világosan megírta hogy nem akar tőled semmit?

Hagytad volna békén egy életre!

2020. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
El mert mindenképp tárgyalast kellett volna választanom megnyertem volna. Ez a kozerdeku munka nem csak sulyos onbizalom romboló de nagyon nagy trauma pláne nekem aki introvertált személyiseg vagyok nem csak hogy nem merek emberekkel beszelgetni hat meg zaklatni. Azzal a lannyal o akart velem beszelgetni csak 3 ev alatt annyira megszoktam hogy szemelyesen akartam vele folytatni es akkor egybol feljelentes. Kifogtam ugylatszik egy beteg embert de ahelyett hogy letz volna szembesites vagy akarmi meg ezek sem voltak semmi.
2020. jan. 15. 13:49
 4/15 A kérdező kommentje:
Attol hogy ujabb profilokrol irtam egy dolog de ez magatol le lett volna csillapodva egy idon belul. Volt olyan hogy nekem irtak en nem reagaltam az uzenekre es vegen meguntak.
2020. jan. 15. 13:50
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező téged letiltott akinek írogattál ennek ellenére nem hagytad békén mi ez ha nem zaklatás!


Egyébként igazad van nem közérdekű munka kellett volna beteg ember vagy kezelésre lenne szükséged!

2020. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De akik 1 milliot lopnak azok ha van bizonyitek kapnak 50 orát. Lehet hogy reszben zsklatas volt de ennek is a legkisebb fokozata. Nem a munkaval van bajom hanem az oraszammal.
2020. jan. 15. 14:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Amikor először feljelentett akkor kellett volna leállnod most már hiába sopánkodsz
2020. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utana leálltam. A masodik feljelentes alaptalan volt de ugyved hianyaban nem fogadtak el a panaszt.
2020. jan. 15. 14:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha leálltál akkor meg minek mondtad magad bűnösnek ha egyszer nem zaklattad tovább?
2020. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A kulcsszó "es nem lett volna ra penzem." - ezért dobott.

- - - - - - - - - - -

Nem láttad élőben?

Lehet, hogy pont a bíró, vagy ügyésznő valamely rokonának próbáltad csapni a szelet.


- - - - - - - - - - -

Ha fordulna a kocka, pl. nagy pénzhez jutnál - akkor te ne szólj hozzá!

2020. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!