Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért adtak ilyenért büntetést?

Miért adtak ilyenért büntetést?

Figyelt kérdés

Közérdekű munkát kaptam 192 órát azért mert feljelentett egy olyan csaj akinek se facen nem lattam kepen se előben. Három évig beszélgettünk úgy hogy azt se tudtam hogy fiu vagy lány. Aztán 3 ev mulva nekem elegem lett és talalkozni akartam vele vagy kepet neki nem tetszett aztan feljelentett zaklatas cimszoval ketszer is egymas után. 2018 ban volt az elokeszito ules és nem volt se sértett se tanú se ügyvéd se védő hanem bírónő volt az ügyésznő és ennyi. Azt mondták ha teszek egy beismerő vallomást akkor kapok 192 óra munkát vagy ha nem ismerem be akkor tárgyalás lesz viszont az mar fizetos es nem lett volna ra penzem. Targyalason lathattam volna meg ugyved is lett volna de sajnos beismertem hogy facebookon tobbszor is irtam neki ujabb profilokrol. Ezt barkinek elmeseltem vagy megmutattam a vadat meg iteletet kirohogtek hogy ezert 192 óra?

Hetfon kellett mennem partfogohoz es o is elcsodalkozott ezen ertelmes tanult ember vagyok és főként olyanokat ítélnek közérdekű munkára akik loptak vagy garázdaság vagy egyéb. Èrtitek nem volt se fenyegető üzenetek se szexuális jellegű se semmilyen csakis kizárólag 3 év beszgetés után találkozni akartam vele. És akkor tavasztól mehetek kozmunkara ez nekem nagyon sulyos trauma.


2020. jan. 15. 13:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
En nem mondtam magam. Lehetett valasztani de maga a birono sem ertette az egeszet es latszott is rajta. Kellett volna egy ugyved de mostmar mindegy.
2020. jan. 15. 15:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Mit tartottál volna igazságosnak kérdező?
2020. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már, 2 éve írogatod ezeket a szar kérdéseidet.

Zaklattad évekig, járkáltál a házához, írogattál neki, megunta, megkért, hogy kopj le, nem tetted és feljelentett....

Aztán meg itt vinnyogtál, mert nem bámulhattad a tárgyaláson, mert nem ment el....

Örülj, hogy megúsztad ennyivel, és nem sitteltek le.

2020. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem először teszed fel; itt szenvedsz már egy ideje.

Engedd már el a dolgot! Tényleg zaklattad, ezt eddig te magad is mindig leírtad. Ez a büntetésed, túl fogod élni, és kész.

Legközelebb pedig tudomásul veszed, ha valaki azt mondja, hogy hagyd békén.

2020. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Azt mondták ha teszek egy beismerő vallomást akkor kapok 192 óra munkát vagy ha nem ismerem be akkor tárgyalás lesz viszont az mar fizetos..."

Vagyis itt TE döntöttél ás ÚGY DÖNTÖTTÉL hogy elfogadod a 192 óra közmunkát.

Innentől lényegtelen hogy ez igazságos vagy jogos volt-e, hogy ennyi-e az amit máskor ki szoktak szabni, mert TE belementél.

Ha értelmes tanult ember vagy akkor hogyan csinálhattál kétszer is ilyen marhaságot? Először azzal hogy zaklattad - mert bizony az hogy több profilról is megkerested az zaklatás ha neki nem tetszik, másodszor hogy elfogadtad ezt a büntetést.

Ne csinálj már harmadszorra is marhaságot ezzel a mentegetőzéssel! Ha legközelebb beszélsz valakivel akkor ne röhögtesd ki magad, hanem mond azt hogy sikerült elérned hogy CSAK közmunkát kapj és CSAK 192 órát. Ennyi.

2020. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!