Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mostantól a miniszterelnök...

Mostantól a miniszterelnök igazságérzete erősebb a magyar bírói rendszernél?

Figyelt kérdés
Egyszerű kérdés, nem kívánom cifrázni.

2020. jan. 18. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én még jobban leegyszerűsítem neked: diktatúra van!
2020. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Régen be akarják darálni a bíróságokat, nem nagyon sikerült eddig.

Így most majd eljutunk oda, hogy semmibe veszik a bíróság ítéleteit.

Ez már régen nem jogállam, lassan most már azt is feladják hogy megpróbáljanak úgy tenni.

2020. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 belapus ***** válasza:

Ha valóban lenne igazságérzete, akkor az a törvény meg sem született volna, amelyet most felülbírált.

Úgy tűnik, mintha az i zavarná a szóban.

2020. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Igen, mivel a bírói rendszer teljes mértékben nélkülözi a józan ész használatát. Akinek nem tetszik ez, legközelebb szavazzon másra! A konkrét esetekben (szegregáció büntetése, illetve börtöntöltelékek kártérítési perei) tökéletesen egyetértek Orbánnal, és szerintem a népesség (nyilván a nem cigány és nem börtönviselt népességről, illetve nem ezek családtagjairól van szó, mert ugye ők szintén haszonélvezők) 99 százaléka is (felteszem még a lipsik között is vannak normálisak, azért 99%).
2020. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármely ember igazságérzete lehet erősebb a "bírói rendszernél" tekintve, hogy nem igazság-szolgáltatás van, hanem jogszogáltatás. Akormánynak a jogon/törvényeken kellene változtatnia, hogy igazságosabb legyen.
2020. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen "igazságérzetről" hadoválnak itt egyesek?


Az a menü, hogy a jogot mindenkinek tisztában kellene tartania.

Jól is néznénk ki, ha minden jöttment csak azokat a törvényeket tartaná be, amiket ő igazságosnak tart.


Orbán, a cigány maga hozta a buta, szervilis sleppjével azokat a jogszabályokat, amelyeket most nem akar betartani. Mindezt úgy, hogy elvileg jogász végzettségű.

A büdös kerén, sunyi majom minden pénzt ellopna, ezt is mészáros zsebébe csatornázná át.

Ráadásul jó apropó megint a buta hívei számára ellenségképet gyártani, a kamu igazságos mátyás szerepében tetszelegni.

Orbán egy megosztó, sunyi akarnok, egy hatalomittas, cezaromán kis getzi.

2020. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem jönnek a migrik, de kellenek az ellenségek!

Ezek lettek most a romák.

Iszonyú baromságot lépett Orbán, egy nap alatt kevesen szereztek maguknak több ellenséget mint Ő!

Hétfőn én meg nem fizetem be a parkoló büntetésemet, mert azok sem dolgoztak meg érte!

2020. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!