Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphatok azért, ha a volt...

Mit kaphatok azért, ha a volt osztálytársaimat elküldöm a Facebookon a francba?

Figyelt kérdés
Középiskolában egy kis mimóza voltam, de mára már elértem, hogy szöges ellentéte legyek akkori énemnek. Kedvem támadt azokat a nyomorult egyéneket elküldeni a büdös fenébe , akik akkoriban halálra szekáltak. És ehhez az Fb tökéletes felület . Ha elküldöm őket a fenébe , hogy még mindig kapa fogad van, látom azóta se sikerült megcsináltatni, és hasonló beszólások, ezért lehet kapni valamit ? Vagy ilyennel nem foglalkozik a rendőrség ?

2020. jan. 23. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Huha, előre látom mit fognak kapni, csak majd néznek azok a srácok.. huhuu ,de nem lennék a helyükbe.
2020. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

Ezt fogod kapni:

"Te meg ki a retkes f...om vagy?"

"Még mindig az a szánalmas lúzer vagy!"

"Basszus, még mindig olyan nagy és elálló a füled."

"Te voltál az a kis csicska, aki..."

"Szemtől-szembe pattogj hülye gyerek"

stb.


Szóval azt nem fogod elérni, amit akarsz.

2020. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ezzel csak magadat égeted, hogy még mindig ezen rágódsz.

Lépj túl

2020. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Még azt hiszem tavaly olvastam egy olyan cikket,hogy egy talán kínai férfi az 50 éves osztálytalálkozón lelőtte az egyik volt osztálytársát,mert az anno piszkálta.


Te is kb ilyen lehetsz.

2020. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!