Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bármennyi terméket visszalehet...

Bármennyi terméket visszalehet küldeni 14 napon belül, ha online vásároltam, magánszemélyként?

Figyelt kérdés
Szóval ugye van ez a rendelet, hogy ha online vásárolsz akkor 14 napig visszaküldheted a termékedet, ha meggondoltad magad. Az lenne a kérdés, hogy ezt bármekkora mennyiségben el lehet játszani? Mondjuk rendelek a mediamarkt-ból 30db laptopot, kinyitom őket, kipróbálom őket (de nem okozok bennük kárt), akkor visszaküldhetem mindegyiket? Illetve mivan ha ezt minden hónapban eljátszom? Hogy vásárlok jó pár terméket, és mindegyiket visszaküldöm.

2020. febr. 2. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék itt egy 🇪🇺-s jogszabály...


Szerintem, idővel ha ezt megteszed többet nem hiszem, hogy szakítanak a címedre, hogy jogi következmény lehet-e azt nem tudom, olvasd el a cegt szabályzatait

2020. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!