Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Magánszemélyként online zenei...

Magánszemélyként online zenei streamelésből és eladásokból származó jövedelemre milyen adók vonatkoznak?

Figyelt kérdés

Zenész vagyok, elsősorban Spotify lejátszásokból és iTunes eladásokból érkezik pénz paypalon egy amerikai disztribútor weblaptól aki a számok feltöltését végzi majd a jogdíjakat begyűjti. Magánszemélyként milyen adók sújtják ezt? (nem vagyok egyéni vállalkozó)

Egy könyvelő ismerős azt mondta csak 15% szerzői jogdíj adó vonatkozik rá, de valóban így van, nincs SZJA vagy egyéb?



2016. szept. 25. 09:31
 1/1 anonim válasza:
Attól függ,hogy mennyi az éves össz bevételed egy bizonyos összegig adómentes én úgy tudom.
2016. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!