Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ház bővítésénél tényleg nem...

Ház bővítésénél tényleg nem kell már semmiféle engedély meg terv, csak ha kész, be kell jelenteni?

Figyelt kérdés

Akkor újra az megy, mint a szociban, hogy jönnek a rokonok-haverok, és hétvégente felhúzzák a falat?

(Nem komplett házra gondolok, csak 1-1 plusz szobára.)

Ha így van, akkor kit terhel a felelősség, ha pl. összedől, és maga alá temet valakit?



2020. febr. 3. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem így van.
2020. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze. Hol olvastad ezeket?
2020. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hallottam, ráadásul nem először.


De valaki alá is tudná támasztani valami konkrétummal, vagy csak ilyen semmitmondó válaszok jönnek ebben a kategóriában.


Aki még írna, megtenné, hogy akkor ír, ha ért is hozzá? Köszönöm.

2020. febr. 3. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell azt bejelenteni sehol.
2020. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bejelenteni tuti be kell (hivatalosan), a kérdés a tervezésre és engedélyekre irányult.
2020. febr. 3. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

[link]


[link]


google a barátod

2020. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az idióta fingós választ jelentettem, semmi értelme.


Nem értettem soha, hogy ha valaki nem tudja a kérdésre a választ, miért érez késztetést, hogy mindenáron idebüfögjön valamit.


A törvényeket köszi, de sem időm, sem kedvem több ezer sorból kikeresni a lényeget, főleg hogy úgy van megfogalmazva, hogy sokszor még egy ügyvéd sem érti.


Azért írtam ki épp ide, hátha valaki bővített mostanában, és van SZEMÉLYES TAPASZTALATA.

2020. febr. 4. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Sosem értettem hogy ha valaki a saját válaszát is lusta kikeresni, az mégis mit vár. Persze csinyád csak Janci. Prüttyents oda még egy fél házat. Há hallottad hogy lehet. Vagy milyen választ vár?
2020. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értelmeset.

De ilyet hiába vártam.

2020. febr. 26. 10:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Le írták hogy nem lehet. Utána konkrátumot akkarsz. Utána pedig hisztizel hogy nem érted a szakszöveget. Erre mi az értelmes válasz?
2020. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!